İninal, kart kullanım aylık ücreti ne aralıkla kesiyor?

Attığınız resimde 500 TL'nin altında limiti olduğunu ve para çekemediğinizi görebilirsiniz. Buna ek olarak kampanya anlamında Black Card daha avantajlı. Attığım linkte Black Card'ın hemen altında kart'ın kampanyaları yazıyor. Neden bu kadar ısrarcısınız ki? Biz senin düşmanın değiliz kardeş. Adama en iyi kart'ı önermeye çalışıyoruz. Senin attığın kart adı üstünde "Lite". 2 gün beklesin gene iyisini kullansın sonra bir iş çıkar para çekemez, kart'ın limitinin 500 TL'den düşük olması falan sorunlarla uğraşacak.

Lite Card'ı savunmuyorum, ek olarak bahsettiğiniz şeyler kampanya değil.

Attığınız resimde 500 TL'nin altında limiti olduğunu ve para çekemediğinizi görebilirsiniz. Buna ek olarak kampanya anlamında Black Card daha avantajlı. Attığım linkte Black Card'ın hemen altında kart'ın kampanyaları yazıyor. Neden bu kadar ısrarcısınız ki? Biz senin düşmanın değiliz kardeş. Adama en iyi kart'ı önermeye çalışıyoruz. Senin attığın kart adı üstünde "Lite". 2 gün beklesin gene iyisini kullansın sonra bir iş çıkar para çekemez, kart'ın limitinin 500 TL'den düşük olması falan sorunlarla uğraşacak.
Güzel kardeşim paparayı kullanmadan yazıyorsun aylık 500 tlye kadar ücretsiz para çekme ve yatırma var evet liteda para çekilmiyor onu önceki mesajlarımda dedim black kartın özel kampanyası yok lütfen paparayı kullanmadan buraya yazmayın yada bilginizi araştırıp yazın black kartın sadece para çekme özelliği ve limitleri arttırıyor okadar. Ben savunmuyorum sadece söylüyorum özelliklerini.

Güzel kardeşim paparayı kullanmadan yazıyorsun aylık 500 tlye kadar ücretsiz para çekme ve yatırma var evet liteda para çekilmiyor onu önceki mesajlarımda dedim black kartın özel kampanyası yok lütfen paparayı kullanmadan buraya gelmeyin black kartın sadece para çekme özelliği ve limitleri arttırıyor okadar. Ben savunmuyorum sadece söylüyorum özelliklerini.
Aynı şeyi dedim zaten. Neden uzuyor ki bu tartışma? Özellik bakımından daha iyi bir kart dururken gidip daha kötü kart'ı almaktaki amaç ne?

Aynı şeyi dedim zaten. Neden uzuyor ki bu tartışma? Özellik bakımından daha iyi bir kart dururken gidip daha kötü Kart'ı almaktaki amaç ne?

Ya para çekmeyecekse ve para transferi yapmayacaksa Lite alsın. Neden boşuna özelliklerini kullanmayacağı bir kart alsın ve bu arada aynı şeyi demiyorsun.

@464718 Daha kötü olan bir kart'ı neden öneriyorsun dedim. Sende "Ya işine yaramaz ki zaten." gibisinden saçma bir cevap verdin. Aynı soruyu tekrar sormayacağım zaten tartışmaya gerek yok çünkü, azıcık ayırt etme yeteneği olan birisi hangi kart'ı kullanması gerektiğini ve özellikler bakımından daha iyi olduğunu rahatlıkla ayırt edebilir zaten. Herkes kendi kart'ının fanboyluğunu yapıyor.

@464718 Daha kötü olan bir kart'ı neden öneriyorsun dedim. Sende "Ya işine yaramaz ki zaten." gibisinden saçma bir cevap verdin. Aynı soruyu tekrar sormayacağım zaten tartışmaya gerek yok çünkü, azıcık ayırt etme yeteneği olan birisi hangi kart'ı kullanması gerektiğini ve özellikler bakımından daha iyi olduğunu rahatlıkla ayırt edebilir zaten. Herkes kendi kart'ının fanboyluğunu yapıyor.
Bende şuan black kart kullanıyorum özelliklerini kullanmıcaksa neden 1 ay beklesin? ben para çekme için aldım ama arkadaşın para çekme para transferi gibi bi derdi yoksa neden 1 ay beklesin.

@Luschiey ininal kullanma 2 yıldır kullandım hayatta kullandığım en kötü kart al Papara keyfine bak para kesme derdi yok para yüklerken dert yok sadece kart gelirken biraz sıkıntı olabilir kurye kötüyse :d

En üstte Black Card'ın hemen altında yazıyor.

Kampanyalardan bahsediyorum. Ayrıca, Black Card sadece kampanyalar olarak değil, kart limiti olarak da çok çok daha avantajlı.

Kaynak?
Attığım linke girip Black Card'ın hemen altına bakın. Kart'ın kampanyaları bunlar. Tartışmaya devam etmeyeceğim çünkü ortada bir tartışma yok. Ben adama neden kötü olan kartı öneriyorsun diyorum adam bana "Ya o özellikler işine yaramaz ki zaten." diyor. Komedi.

Attığım linke girip Black Card'ın hemen altına bakın. Kart'ın kampanyaları bunlar. Tartışmaya devam etmeyeceğim çünkü ortada bir tartışma yok. Ben adama neden kötü olan kartı öneriyorsun diyorum adam bana "Ya o özellikler işine yaramaz ki zaten." diyor. Komedi.
Bitane kampanyasının adını söyleyin size kod hediye edeceğim ciddi söylüyorum.

Kampanya ne demek biliyor musunuz? Bu arada adam konu sahibine demiş ki "Para çekmek önemli değil ve para transferide önemli değilse ismime özel kart olmasında diyosanız lite kart alın hiç uğraşmayın."

Geri
Yukarı