İninal Kart Nasıl Aktif Edilir

'Dijital Oyun Servisleri' bölümünde SuperLight tarafından 3 Aralık 2013 tarihinde başlatılan konu.

1. SuperLight

SuperLight Centipat

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Örneğin İninal Kartı 5TL Açtrdık, 10 Lira da Yükletsek Aktif Olur mu?

2. Göksel Gündüz

Göksel Gündüz Decipat

Beğenileri:
    846
    Yer:
    İzmir-Alsancak
    En az 25TL olması lazım, 10TL yükleyemiyorsun. Para yükleme işlemi 25-50-100 diye gidiyor yanlış hatırlamıyorsam ve her işlemden sonra ekstra 2TL alıyorlar.

3. Emou

Emou Decapat

Beğenileri:
    1.101
    Yer:
    Elazığ
    Para yükleme 25 TL den başlıyor ve 25'er artıyor. Fakat bir yüklemede en fazla 300 TL yükleyebilirsiniz. Sadece Migros mağazalarında yükleme yaparsanız 2 TL para yükleme ücreti kesiliyor. PTTMatiklerde ise yükleme yapmak ücretsiz.

4. Soner Gül

Soner Gül Ziyaretçi

Aktifleştirmek için şu siteden "kartınızı tanımlayın" seçeneğini kullanın. Aktifleştirmeden para yükleyemiyorsunuz karta.

5. SuperLight

SuperLight Centipat

Beğenileri:
    0
    Peki Teşekkürler.

6. AsK3R

AsK3R Zeptopat

Beğenileri:
    0
    Özür dilerim, Technopat Sosyal'de henüz yeni olduğum için yeni konu açma kısmını bilmiyorum. Bu yüzden ininal kartla ilgili gördüğüm ilk konuya bodozlama olarak dalıyorum. :D Geçen gün aldığım karta PTT Matikten para yükleyemiyorum. Sebebini bilmediğim bir şekilde kartı takıp para yatırma tuşuna basınca, 3 4 saniye sonra bankamatik kartı tekrar bana veriyor ve lütfen kartınızı geri alınız uyarısı veriyor. Sorunun çözümünü bilen bir kişi beni aydınlatabilir mi bu konuda. Şimdiden teşekkürler. :D

Güncelleme: Kartı ininal hesabıma tanımlattım, ininal hesabıma girip kartlarım sekmesine girince kart orda görünüyor.

7. Murat Koç

Murat Koç Decipat

Beğenileri:
    544
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Kardeş bir de ing bank atm'den dene.

8. AsK3R

AsK3R Zeptopat

Beğenileri:
    0
    Kartla ilgili bir sorun yoktur heralde değil mi? Bugün vaktim olmadığı için sadece PTT Matikten yüklemeye çalıştım. Neyse yarın deneyeceğim, cevap için teşekkürler.
    Bir de şunu diyeyim bugün yabancı bir siteden alışveriş yapmaya çalışırken site hata verdi. Dolar kuruyla yapmaya çalışmıştım alışverişi ve yaklaşık olarak 6.7 TL tutmaktaydı. Kartımda ise 7TL bakiye görünüyor.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş