Ininal kart "ödeme işleminiz tamamlanamadı" sorunu

Herkese esenlikler diliyorum. Dün İninal Kartımın bakiyesini kontrol etmek için telefondaki uygulamasına girdim ve bir intronun ardından İninal Kart'a nakit çekme özelliğinin geldiğine dair bir bilgi verdi. Fakat bu durumdan yararlanmak için öncelikle kartımı değiştirerek nakit çekmeye uyumlu kartlardan almam gerekiyormuş. Ben kabul etmedim, alışverişimi yapar sonra hallederim dedim, alışveriş yaptım ama ertesi gün benim iznim olmadan kartım sanal karta dönmüş ve bütün kart bilgilerim değişmiş hatta 7 lira da hediye göndermişler. Fakat ben bu sanal kartın içerisindeki bakiyeyi kullanamıyorum, sürekli olarak
"Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi" hatası alıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar bu konuda beni bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni kart alman gerekli sana yeni kart alman için İNG parayı veriyor 5tl kart parası 2 tlde işlem ücreti. Yeni kart aldıktan sonra sanal karttaki parayı kendi kartına aktarabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı