İninal Kart Para Yükleme Limitleri Ne Kadar?

Charmander1903

Kilopat
Yer
Kocaeli
1. Günde ne kadar yükleyebilirim, sınırı var mı varsa ne kadar?
2. İlk alınca kart geldikten sonra herhangi bir para felan yatırmam gerekiyor mu? Kartı kişileştirmek eklemek dışında 25 TL felan diyorlardı, internetten alırsam kartı var mı böyle bir durum?
3. Eski konulara baktım kartın 2000 TL limiti varmış, o bitince yeni kart almamız gerekiyormuş doğru mu ve halen geçerli bir kavram mı bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Aylık bir sınırı var. Attığım linkte yazıyor olması lazım.
2. PTT şubesinden falan alırsan direk 5 TL verip kartı alabilirsin. Fakat Teknosa, Migros gibi yerlerde 20 TL yükletmek zorunlu.
3. O konu hakkında bir bilgim yok. Ama öyle bir şey olacağını sanmıyorum.

Ayda en fazla 750 TL yükleyebilir ve harcayabilirsin.

1. Aylık bir sınırı var. Attığım linkte yazıyor olması lazım.
2. PTT şubesinden falan alırsan direk 5 TL verip kartı alabilirsin. Fakat Teknosa, Migros gibi yerlerde 20 TL yükletmek zorunlu.
3. O konu hakkında bir bilgim yok. Ama öyle bir şey olacağını sanmıyorum.
Teknosa'da da 5 tl, herhangi bir bakiye yüklemesi gerekmiyor.

Şu saçma sapan karta para falan vermeyin. Encard başvurusunda bulunun ve tek kuruş ödemeden mis gibi hizmet alın, ne limitle uğraşın ne aylık bilmem ne ücretleriyle.

Şu saçma sapan karta para falan vermeyin. Encard başvurusunda bulunun ve tek kuruş ödemeden mis gibi hizmet alın, ne limitle uğraşın ne aylık bilmem ne ücretleriyle.
Paypalım vardı sağ olsunlar Türkiye desteği kesildi, şimdi İninal alıcam Encard'ı ilk defa duydum çevremde kullanan da yok. O yüzden İninal tercih edicem, sadece 5TL kart gerisinde pars vermiyoruz ki.
Aylık para çekemez benden 2TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de PayPal'dan geçtim. Ininal da kullandım Encard da. Encard hem %100 ücretsiz (5 TL bile vermeden) hizmet sunuyor hem de sorunsuz. Ayrıca güzel bir defter ve kaliteli bir kalem de hediye ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı