ininal Kart para yüklenince aylık kullanım ücreti alır mı?

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Arkadaşlar şimdi şöyle benim Visa ininal Kart. İçinde 15 kuruş kalmış. Ağustos eylül ayı olarak kullanım ücreti 15 kuruşu çekmiş. Para yok şu an içine VP para yatırıp Valorant'a VP almayı planlıyorum da içine para atınca kullanım ücreti alır mı yine?

Ben seneler önce kullanıyordum belirli bir tarihte kesim yapıyor ama içinde paran yoksa ücret talep etmiyor. Yani geçmiş ayların ücretini almıyor.

Kanka yanlış hatırlamıyorsam aylık kullanım ücreti 2 TL idi 2 TL'ye tamamlayana kadar alır. O yüzden Papara daha güzel kanka Lite Card 5 TL aktive edince o 5'i bile veriyor.

2 TL kesecek mümkün ise çevrenizde yakın D&R Teknosa veya CarrefourSA var ise Papara Lite kart alıp Papara hesabı açabilirsiniz bu hem kart aylık kullanım ücreti yok hem de satın alırken karta verdiğiniz 5 TL kartı tanımlarken hesabınıza geri yatıyor.

@İsimsiz14 yanlış anlamadıysam önceki ayların parasını alır mı demek istediniz hayır kartta para yoksa aylık kullanim ücreti olmuyor yani önceki ayların parasını çekmiyor.

@İsimsiz14 yanlış anlamadıysam önceki ayların parasını alır mı demek istediniz hayır kartta para yoksa aylık kullanim ücreti olmuyor yani önceki ayların parasını çekmiyor.

Tam olarak şöyle geçen ayların ki ödendi onlar da sıkıntı yok bu ağustos ve eylül'e 15 kuruş kesmiş para atınca 2 TL'ye tamamlar mı onu diyorum.

Tam olarak şöyle geçen ayların ki ödendi onlar da sıkıntı yok bu ağustos ve eylül'e 15 kuruş kesmiş para atınca 2 TL'ye tamamlar mı onu diyorum.
Benim bildiğim hayır.

Hocam dün akşam parayı yükledim 1.85 kesti yani 2 TL'ye tamamlıyor mutlaka.

Geri
Yukarı