İninal kart rezilliği

Spotter

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
fotografcı
Evet arkadaşlar herkese merhaba. Yazı biraz uzun olacak okumak isteyen okuyabilir. 2019 yaz aylarında (Haziran olabilir) Steam üzerinden XPlane-11 satın almıştım. Ödemeyi İninal ile gerçekleştirdim. Her şey güzel para çekildi vs derken bir baktım oyun kütüphaneme gelmemiş. Hemen Steam desteğe yazdım. Banko provizyon uyguluyor olabilir bizlik bir durum değil bankanız ile görüşün dediler. İninal'i aradım. İlk aradığımda hiçbirşey anlamadılar. 4. arayışımda derdimi anladılar. Mail atmam istendi ve 180 iş günü içinde sorunun çözüleceği söylendi. Bu gün yaklaşık 210 gün oldu ve herhangibir geri dönüş veya iade yapılmadı. Kısaca paramın üstüne yattılar. Size tavsiyem uzak durun. Bu durumla ilgili mahkemeye başvuracağım.

Ben de bu durumu yaşadım 50₺ gitti.

M. H: Buyrun nasıl yardımcı olabilirim.

Ben: Sizlik bir şey yok ama (konuyu anlattım izinsiz çekim olmuştu)

M. H: Mail adesimize bilgileri.

Ben: Hesabımı kapatın kart iptal olsun İninal kullanmayacağım bitti.

Gittim enpara’ya başvurdum kapıya geldiler banka kartımı aldım.

Rezil İninal.

Son düzenleyen: Moderatör:
180 iş günü diye bir şey yoktur. 210 gün beklemek bütün kanıtları karartır. İnninal hesap hareketlerine bakarak paranın Steam tarafından çekilip çekilmediğini kontrol etmiş miydiniz?

Çekilmediyse para hala duruyor olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1579282346795.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı