İninal karta para yükleme sorunu

ytsg1

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara-Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar, internet üzerinden alışveriş yapmak için İninal karta para yatırmaya Garanti Bankası ATM'sine gittim. Parayı yerleştirdikten sonra para sıkıştı ve kartı iade etti ama parayı vermedi. Karttaki bakiye aynıydı, yaklaşık 10 dakika boyunca bekledim ama parayı geri vermedi. Müşteri hizmetlerini aradım, pazartesi herhangi bir şubeye gidip harcama itirazı yapıp paranızı alın dediler. Bugün bankaya gittim fakat bana kartın ING Bank'a ait olduğu için oradan yapmam gerektiğini söylediler. ING ile görüştüğümde ise bana anlaşmamız bittiği için bir şey yapamıyoruz dediler. Peki şimdi ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Garanti Şubesi Yuttuysa Parayi Onlarla İletişim Kurmak Lazım Bendede Garantiye Para Yatirdimda parayi Geri Veriyordu Almiyordu HalkBank YapıKredi Valan Oralardan Yatiriyorum Yada Migros Yada Teknosa Sende Öyle Yapmalisin İtirazi Bence Garantiye Yapman Gerekiyor.

Parani Hic Alamassan Eğer şikayetvardan Şikayet oluştur İlgilenirler Parani Verirler.

Garanti Şubesi Yuttuysa Parayi Onlarla İletişim Kurmak Lazım Bendede Garantiye Para Yatirdimda parayi Geri Veriyordu Almiyordu HalkBank YapıKredi Valan Oralardan Yatiriyorum Yada Migros Yada Teknosa Sende Öyle Yapmalisin İtirazi Bence Garantiye Yapman Gerekiyor.

Parani Hic Alamassan Eğer şikayetvardan Şikayet oluştur İlgilenirler Parani Verirler.
Garanti Bankası üzerinden harcama itirazında bulundum fakat arayıp kartın bağlı olduğu bankadan itirazda bulunmanız gerekli dediler. ING İninal ile anlaşmayı kestiği için de biz bakmıyoruz ATM hangi bankaya aitse oraya gidin dediler.

Garanti Bankası üzerinden harcama itirazında bulundum fakat arayıp kartın bağlı olduğu bankadan itirazda bulunmanız gerekli dediler. ING İninal ile anlaşmayı kestiği için de biz bakmıyoruz ATM hangi bankaya aitse oraya gidin dediler.
Kanka Garanti Şubesine Gitip Konuşman Lazım Başka Care Yok İNG İninal Ortaklık Bitti Dedin Gibi Parani Anca Garanti Verir ATM Yutmuş sonucta vermezlerse dedim Gibi Şikayetvardan şikayet Ediceksin Cözerler

Kanka Garanti Şubesine Gitip Konuşman Lazım Başka Care Yok İNG İninal Ortaklık Bitti Dedin Gibi Parani Anca Garanti Verir ATM Yutmuş sonucta vermezlerse dedim Gibi Şikayetvardan şikayet Ediceksin Cözerler
Tekrar gidip konuşacağım olmazsa Şikayetvar üzerinden artık yapacak bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı