İninal karttan yapılmayan harcama için mesajlar geliyor

erenerdugan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 9 ay önce ben böyle mesajlar geldiği için İninal kartımı kapatıp Papara'ya geçtim. Ama hala böyle mesajlar gelmeye devam ediyor. Bir sorun olur mu, olursa ne gibi sorunlar? Olur hayırlı ramazanlar.

5782eeca-181e-4f03-84c4-04bbf2825554.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'da otomatikte kalmıştır kartınız ve bir hatadan dolayi hala mesaj geliyordur para çekmek için veya bir başkası ininaline sizin telefon numarınızı girdi.

Herhalde birisi kart bilgilerinizi ele geçirmiş.

Bir sorun olur mu arkadaşımada aynı mesajlar geliyormuş.
Hocam "Free credit cart" sitelerinin birinin veritabanında olmuş olabilir misiniz?

Bilemiyorum sorun olur mu?
Discord'da otomatikte kalmıştır kartınız ve bir hatadan dolayi hala mesaj geliyordur para çekmek için veya bir başkası ininaline sizin telefon numarınızı girdi.

Sorun çıkmaz değil mi kartım kapalı çünkü kapattırdım kartımı.

Bir sorun olur mu arkadaşımada aynı mesajlar geliyormuş.

Bilemiyorum sorun olur mu?

Sorun çıkmaz değil mi kartım kapalı çünkü kapattırdım kartımı.

Olmaz para yüklemiyosunuz kartta kapalı bana da PTT'den emekli mesajı geliyordu karışıklık olmuştu bir zaman sonra düzeldi.

Kendiniz zamanında o kartla Discord üyeliği aldınız mı? Otomatik ödeme vs açık kalmış olabilir veya söylenildiği gibi kart bilgileriniz ele geçirilmiş olabilir. Veya sistemde başka birisi sizin telefon numaranız ile karışmış olabilir. Kapattırarak doğru yapmışsınız. İninali tekrar arayın, telefon numaranızın kayıtlı bir hesabı olup olmadığını sorun.

Zaten ön ödemeli bir kart olduğu ve içinde para olmadığı için ileriye dönük bir sorun yaşamazsınız.

Sorun olmaz bana da numarayı yanlış girdikleri için İzmir'deki amcanın reçete nosu muayene tarihi her şeyi sürekli SMS geliyordu bir atmadıkları T.C.'si vardı kısaca. 3 4 aydan sonra adam herhalde fark etti telefonuna reçete nosunun gelmediğini düzeltti.

Geri
Yukarı