İninal parayı faizsiz iade ediyor

Vendays

Decapat
Daha fazla  
Selam,

23 Mayıs'ta Google Play üzerinden İninal kartımla Roblox uygulamasından 450 Robux + Premium aldım "purhase cancelled" dedi ve Robux'u vermedi bende ininal uygulamasını kontrol ettim ve 34 liranın çekilmiş olduğunu gördüm bu konu ile ilgili ilk önce ıninal'e e-mail attım ve üstün hizmet sonucu cevap alamadım sonra Google'a e-mail attım ilgili moderatör gayet ilgiliydi paramın 1-14 gün içerisinde geleceğini ekstrem durumlarda 43 günü bulabileceğini söyledi. Ben de paramı faizsiz vermek istemediğime göre İninali aradım ve telefon direkt kapandı. Konu ile ilgili bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oldu var mı başka isteğin? Hediye Robux kodunu da biz para toplayıp gönderelim mi? Ne kadar ödediysen o kadar iade alırsın faiz gibi bir şey söz konusu olamaz.

Oldu var mı başka isteğin? Hediye Robux kodunu da biz para toplayıp gönderelim mi? Ne kadar ödediysen o kadar iade alırsın faiz gibi bir şey söz konusu olamaz.

Hayır o işin dalgası aslında onlara her şekilde ulaşmaya çalışmama rağmen beni engelliyorlar ve hiçbir şekilde bilgi vermiyorlar olay bu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı