Injustice 2 Türkçe yama önerisi

StarlendS

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Yayıncı - Editör - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Bu oyunun Türkçe yaması daha önce kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre oynadım ve yama araştırdım. Edindiğim bilgilere yok Türkçe yaması yok. Güvenilir bir yama veya site yok.

Oyun çıkalı 5 yıl olmuş şu ana kadar çıkmaması şaşırdım doğrusu.
Oyun nasıl peki alınır mı? Anlar mıyım yani hikayeyi alırsam ingilizcede olsa.

Oyun çıkalı 5 yıl olmuş şu ana kadar çıkmaması şaşırdım doğrusu.
Oyun nasıl peki alınır mı? Anlar mıyım yani hikayeyi alırsam İngilizcede olsa.

3-4 ay kadar oynadım. Açıkçası büyük hevesle indirmiştim ama sonra oyun sarmamaya başladı. Belki dövüş oyunları bana hitap etmiyordur. Online kısmında oyuncu bulurken çok bekletiyor. Karakterleri kasmak zor, çok oynamak gerek, tüm karakter sana hitap etmiyor haliyle. Hikayesi fena değildi ama hikaye ilerlemesi için yine dövüşmek bence sıkıcıydı. İngilizce olması oynanışı etkilemiyor fakat hikayede biraz kısır kalabilirsin. Tamamen zevk meselesi. Seviyorsan çat pat kombo yapayım vurayım zıplayayım, oynarsın.

3-4 ay kadar oynadım. Açıkçası büyük hevesle indirmiştim ama sonra oyun sarmamaya başladı. Belki dövüş oyunları bana hitap etmiyordur. Online kısmında oyuncu bulurken çok bekletiyor. Karakterleri kasmak zor, çok oynamak gerek, tüm karakter sana hitap etmiyor haliyle. Hikayesi fena değildi ama hikaye ilerlemesi için yine dövüşmek bence sıkıcıydı. İngilizce olması oynanışı etkilemiyor fakat hikayede biraz kısır kalabilirsin. Tamamen zevk meselesi. Seviyorsan çat pat kombo yapayım vurayım zıplayayım, oynarsın.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Batman serisini bitirince karşıma çıktı oyun güzel göründü gözüme. Online kısmı değil de benim için hikaye kısmı önemli. Türkçe yamasını kuramadığım oyunlardan pek haz aldığım söylenemez. Almamaya karar verdim. DC'nin başka önereceğiniz oyunu var mı?

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Batman serisini bitirince karşıma çıktı oyun güzel göründü gözüme. Online kısmı değil de benim için hikaye kısmı önemli. Türkçe yamasını kuramadığım oyunlardan pek haz aldığım söylenemez. Almamaya karar verdim. DC'nin başka önereceğiniz oyunu var mı?

DC'nin elle tutulur zaten iki oyunundan biri bu oyun. Gerisi Batman serisi. Figth bir oyun olduğu için hikaye tabanı geniş değil. Klasik bir DC evreni ve basit bir hikaye.
Sadece oyunun mekaniği güzel. Optimizasyon sorunu da yok. Akıcı oynuyorsun. Kombatlara alışmak zaman istiyor fakat Mortal Kombat kadar geniş kombo mekanizması yok.

Geri
Yukarı