İnkılap çalışmadan yapılır mı?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
8.sınıf öğrencisiyim. İnkılapta genelde paragraf sordukları için inkılapa çalışmaya gerek var mı? Genelde inkılapta paragraf oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
8.sınıf öğrencisiyim. İnkılapta genelde paragraf sordukları için inkılapa çalışmaya gerek var mı? Genelde inkılapta paragraf oluyor.
Önem bakımından ana dersler daha ön planda olsa da ara dersler ile binlerce kişiyi geride bırakabilirsin. O yüzden diğer derslerin tamamsa kalan bu kısa sürede inkılap çalışabilirsin.

Hocam lisede tarih dersinde önemli o yüzden çalışın bence.

Ben ortaokuldayken calışmadan yapıyordum. Yapabildigini düşünüyorsan çalışma. Sana tavsiyem yapamadığın veya takıldığın noktalara yönelmen.

Tarihi olayları yorumlama becerin iyiyse yaparsın. Sadece fikir akımları vardı galiba Türkçülük, Batıcılık, vs. onları bilsen yeter.

Dostum çabalamadan başarıya ulaşan tek canlı tavuktur. :) Çalışmadan hiç bir konuda başarılı olamazsın. :)

Önem bakımından ana dersler daha ön planda olsa da ara dersler ile binlerce kişiyi geride bırakabilirsin. O yüzden diğer derslerin tamamsa kalan bu kısa sürede inkılap çalışabilirsin.
Hocam son zamanlarda düştü netler.İngilizce ve fen eksik var onu halletmeye çalışıyorum

Tarihi olayları yorumlama becerin iyiyse yaparsın. Sadece fikir akımları vardı galiba Türkçülük, Batıcılık, vs. onları bilsen yeter.
ohoo onlar çereza

Hocam tonguç son tekrarını izleyem en iyisi ben riske atmayam kendimi bide ingilizce için tavsiyeniz var mı ing nasıl halledebilirim.Eksik var bide 10da 10 nasıl yapacam.

Dostum çabalamadan başarıya ulaşan tek canlı tavuktur. :) Çalışmadan hiç bir konuda başarılı olamazsın. :)
Hocam valla bu zamana kadar denemelere girdim.1 gram inkilap çalışmadan 8 net 9 net yaptım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı