INNO 3D 1660 Super vs. MSI 1660 Gaming Super

Yukarıdaki ekran kartı İtopya üzerinde düzenli olarak indirime giriyor ve 2050 lira oluyor, bunu öneriyorum.

İkisi aynı kart değil. Birisi 1660 Super, birisi düz 1660.

Performans olarak fark var, 1660 Super çok daha iyi. Üstelik soğutma ve ses olarak da Gaming X kat kat iyi.

2.700 TL vermek istemezseniz daha ucuza da 1660 Super modelleri var.

1660 Super alın.

İkisi aynı kart değil. Birisi 1660 Super, birisi düz 1660.

Performans olarak fark var, 1660 Super çok daha iyi. Üstelik soğutma ve ses olarak da Gaming X kat kat iyi.

2.700 TL vermek istemezseniz daha ucuza da 1660 Super modelleri var.

1660 Super alın.

ASUS ve Gigabyte çift fanlı modelinde ısınma sorun oldugunu gordum ama Gigabyte 3 fanlı Gaming serisi alınabilir.
INNO3D olan super değil. Düz 1660, almayın.

Gaming'e o kadar para akıtma.

Sizce 1660S Gigabyte gamingalınır mı 3 fanlı.

Yukarıdaki ekran kartı İtopya üzerinde düzenli olarak indirime giriyor ve 2050 lira oluyor, bunu öneriyorum.

Kuzenim kullanıyor yaklasık 4 aydır fanlar bostayken bile ses geldiğini coilwhine oldugunu soyluoyr sizce alınrmı.
ASUS Dual Evo modelinde ısınma sorunu yok. Gigabyte olan da düzgün bir kasada 75 dereceyi aşacağını sanmam, ki yüksek bir değer değil. O modelde tek sıkıntı, fanlarda tıkırtı olabiliyor.

Evet kuzenim dedi o sorunu karasız kaldım en mantıklı 1660S Gaming Gigabyte sanırım.

Gaming X almak istiyorsanız indirim bekleyebilirsiniz. 2.195 TL'ye düştüğünü gördüm geçen ay. En azından 2.400 TL civarına inecektir. Tabii bekleyecek zamanınız varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı