INNO3D 1650S için GPU fanı önerisi

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim fotoğraflar burada en son çare şey geldi aklıma bir elektrik ustasına verip tamir edebilir misin diye sormak :D

Dosya Ekleri

• foto1.jpg
    foto1.jpg
    154 KB · Görüntüleme: 15
  • foto3.jpg
    foto3.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 16
  • foto2.jpg
    foto2.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 19
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim fotoğraflar burada en son çare şey geldi aklıma bir elektrik ustasına verip tamir edebilir misin diye sormak :D
Satıcıya gönderdim dönüş yaparsa yazarım.

@Winteron maalesef elinde olmadığını söyledi. Dediğiniz gibi bir tamir ettirmeyi deneyin belki kablolarda falan bir sıkıntı olabilir. Diğer türlü ise harici bir soğutucu almanız gerekebilir. Bir diğer yol ise hangi firma garantisini sağlıyorsa onu öğrenmeye çalışın. Garanti yoksa bile ücret karşılığı belki değişim yaparlar.

Son düzenleme:

@Winteron maalesef elinde olmadığını söyledi. Dediğiniz gibi bir tamir ettirmeyi deneyin belki kablolarda falan bir sıkıntı olabilir. Diğer türlü ise harici bir soğutucu almanız gerekebilir. Bir diğer yol ise hangi firma garantisini sağlıyorsa onu öğrenmeye çalışın. Garanti yoksa bile ücret karşılığı belki değişim yaparlar.

Merhaba tekrardan hem eksa elektronik(yerel garanti) hem de INNO3D Avrupa merkezi ile iletişime geçtim iki taraf da ellerinde bulunmadığını belirtti nasıl bir fansa numunelik sadece bir tane bana özel yapmışlar herhalde :D harici soğutmadan bahsetmişsiniz tavsiye edebileceğiniz bir model var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı