INNO3D 3060 LED ışık yanmıyor

osmnkya0

Hectopat
Sahip olduğum ekran kartı bu. Alırken bayağı inceledim, sitesinde de görünüyor zaten LED ışığa sahip olduğu. Ama kasaya taktığımda herhangi bir LED yanmadı bende. YouTube'dan baktım YouTube'larda vs. hep taktıkları gibi yanıyor ama bende yanmadı. Programından da denedim, lightning kısmında bir hareketlenme olmuyor.
Bir çözümü olan var mı?

1673003810561.png

Bir kablo ve pin ile bağlı olur RGB'leri belki o çıkmıştır inceler misiniz? 2. el aldıysanız miningde kullanılmıştır muhtemelen miningciler elektrik azaltmak için söküyorlar.

Hayır sıfır aldım da ek bir kablo yok. 8 pin bağlantı kablosu ile bağladım. Onun haricinde kutusundan bir rgb kablo vs. çıkmadı. Zaten ışık sadece beyaz yanıyor gibi, daha çözemedim.

Hayır sıfır aldım da ek bir kablo yok. 8 pin bağlantı kablosu ile bağladım. Onun haricinde kutusundan bir rgb kablo vs. çıkmadı. Zaten ışık sadece beyaz yanıyor gibi, daha çözemedim.
O şekilde değil hocam kartın içinde olur o. Kenar bölgelerde olur genellikle. İç kısmını dışarıdan bir inceler misiniz?

aynı kartı bende yeni aldım bende yanıyor bağlantılarını ben yapmadığım için sisteme bağlantılar konusunda birşey diyemem teknik bilgimde çok yok zaten
bende kapatmak istiyorum ışığı fakat programda lightning bölümü hiç bir işlev görmüyor 2 tane of var on of geçiş yapmıyor sola doğru olan ok vs bi işlevi yok
açmayı çözebilirseniz çözümü iletirseniz bende kapatayım bari :D

O şekilde değil hocam kartın içinde olur o. Kenar bölgelerde olur genellikle. İç kısmını dışarıdan bir inceler misiniz?

Baktım da göremedim.

650W gamemax 80 Bronze.

Aynı kartı bende yeni aldım bende yanıyor bağlantılarını ben yapmadığım için sisteme bağlantılar konusunda bir şey diyemem teknik bilgimde çok yok zaten.
Bende kapatmak istiyorum ışığı fakat programda lightning bölümü hiçbir işlev görmüyor 2 tane of var on of geçiş yapmıyor sola doğru olan ok vs bir işlevi yok.
Açmayı çözebilirseniz çözümü iletirseniz bende kapatayım bari :D

Bir açabilsem gerisi kolay da :D

sıvı soğutmanın ledini kasanın ledini vs kumanda ile kontrol edebiliyorum
bunu bi türlü kapatamadım resimdeki attıgınız programı indirdim oda bi işe yaramadı 1 hafta oldu sistemi toplayalı 2 gün ugrastım kapatayım diye baktım kapanmıyor bıraktım öyle kaldı

Geri
Yukarı