INNO3D GTX 1660S sıcaklık değerleri normal mi?

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
Orijinal oyunum olmadığı için popüler oyunlarda GTA V, PUBG gibi oyunlarda test edemedim. Zamanım pek olmadığından şimdilik sistemi zorlayabilecek olarak düşündüğüm Black Desert'la test etmek istedim. Oyunu olabilen en yüksek ayarlarda açtım ve %100 kullanıma zorladım. Ultra değerlerde ulaşabildiğim en yüksek sıcaklık 74 derece oldu. Bu değerlerle FPS tabii düşük oluyor. Amacım kartın ulaşabileceği sıcaklıktı. Çok yüksek ayarlarda sıcaklık değerleri 66-72 arası değişiyor genelde 68 derecede kalıyor.

1604478168304.png

Son düzenleyen: Moderatör:
INNO3D 1660'ta yok, 1660S'de var. Belki ilk çıkardıkları seride onda da olmayabilir. Ben 1660 kullanıyorum, izlediğim tüm 1660S testlerinde vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videolarda hep plaka var, tuhaf.

Videolarda hep plaka var, tuhaf.

Türkiye'de ucuz yapmak için PCB plakasını söküyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı