İnsanımızda yaşları küçük olmasına rağmen ağzına gelen lafı söyleyebilmesi hakkına düşünceleriniz?

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 2B
Tamamen gençliğin ve ergenliğin verdiği özgüven ve sınırlama olmaması anneden babadan korkmuyor çocuk senden mi korkacak ağzına geleni tabii sayar yaptırım da yok eski nesil ne ki yeni nesilden ne bekliyoruz.
Bence ebeveynlerin belli bir yaşa kadar (en az 12) interneti serbest yapmaması gerekir. 12 yaş minimum sınırdır.

Saygısızlık ve patavatsızlık, kendini bilmezlik ve düşüncesizlik. Başka da bir şey değil.
Çocuk zaten sevmiyordum yeni çocuklara tokadı gömesim geliyor.

Benim için 24-25 yaşına kadar tüm erkekler çocuk zaten.
Benim boğarak öldüresim geliyor çocukları. Normal mi bilmiyorum. Çok itici ve gıcıklar 🤔

Son düzenleme:
Aslında bu tarz kişiler suçlu olduklarını kendileri de biliyor. Karşısındaki kişiyi küçük düşürecek bir şey bulamıyorlar ve yaşından yola çıkarak karşısındaki kişiyi küçük düşürmeye çalışıyorlar. Hoş karşıladığım bir davranış değil ve herkesin de küçüklük zamanı oldu. Zamanla herkes büyüyor, herkes küçük olarak kalmıyor :D Tam tersine yıkıcı olmaktan ziyade yapıcı olarak yaklaşılması gerekildiğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı