İnsanlar maymundan mı geliyor?

• Konuyu başlatan 0x91
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 126
  • Görüntüleme 9B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
🙂

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    706,5 KB · Görüntüleme: 80
Maymun cidden benzedigi icin konduramiyorlar, patates ile akrabaliklarini idrak edecek duzeyde biyoloji bilmediklerinden en buyuk rakipleri orangutan simdilik.

Ironik sekilde hicbirinde su maymundaki hafiza yok, olsa bunca konudan bir iki sey kaparlardi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@bitwise @oynozan @mustaine

Hocam, eğri oturup doğru konuşalım.

Şu bilmiş tavırlarınızı bırakın. Yanlış bilgiye tok, doğru bilgiye aç olun. Başka bir arkadaş "kibar" biçimde beni uyardı. Doğruyu öğrendim. Sizin üslubunuz ziyadesiyle kaba iğreti edici gelmekte. 🥀

İnsanları bilmediği veya kendi fikirlerini söylediği için aşağılıyorsunuz. Bu çok can sıkıcı bir durum.

Felsefe düşünmek demek iken siz kendi fikrinizi millete empoze etmeye çalışıyorsunuz. Herkes kendi fikrini yazabilir. Yazacak da...

En iyi siz evrim konusunda tartışma yapabilirsiniz. Bu harika! :) Bilginiz var ise ne mutlu size kendinizi geliştirmişsiniz. Lakin, kibiriniz olduğu sürece bilginiz de beyhude kalıyor.

İyi akşamlar.

Yerim ben senin o kibar ve ogut veriyormus gibi gorunen triplerini. 35 yasindayim ben, 20 sene once lisede tartisirdik biz bunlari, senin gibi 1000 tanesiyle canli tartismisligim var. Bilirim bu edebiyatin altindakini.

Bak bunu yazan sensin:

COVID nasıl bir virüs? Nasıl bir bakteri önce onu araştırın. :)

Sıtmanın devamıdır COVID... İki olgu arasında korelasyon yapacak kadar bilgisizsiniz.

O yuzden bana magduriyet kasma. Hakkinda konustugun konuyu ogren, ondan sonra gel tartis. Bu kadar basit.

Yerim ben senin o kibar ve ogut veriyormus gibi gorunen triplerini. 35 yasindayim ben, 20 sene once lisede tartisirdik biz bunlari, senin gibi 1000 tanesiyle canli tartismisligim var. Bilirim bu edebiyatin altindakini.

Bak bunu yazan sensin:

O yuzden bana magduriyet kasma. Hakkinda konustugun konuyu ogren, ondan sonra gel tartis. Bu kadar basit.

Ben size maymun > İnsan evrimi ile Maymun > COVID arasındaki korelasyonun ziyadesiyle ilişkisiz olduğunu söyledim. Korelasyon yapmak bu konuda bilginizi gösteriyor zaten. :) İkisi örnek olarak verilmesi bile saçma. :)

Verdiğiniz örnek yanlıştı.

Keşke lisede tartışmalara son verseydniz. "Ağabeyim." 😂

Babam dedesini görmüş, maymun değilmiş; babamın dedesi de dedesini görmüş o da maymun değilmiş. Yani maymundan gelmiyoruz (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı