İnsanlar neden bilgisayardan PUBG Mobile oynuyorlar?

1-sistemleri ona yetiyor/mobilde kasıyor.
2-içerik demeye bin şahit şeyler çıkartıyor.
3-PUBG paralı olmadığı için, Lite'dan da (belli bölgelerde) destek kesildiği için mobil oynuyor.

PUBG hak ettiğinden daha fazla değer gördü. Mobile olan oyunun kitlesi rezalet paralı olan da parasını hak etmeyen Steam incelemeleri bile ‘’karışık’’ seviyesinde olan bir oyun. Konuya gelecek olursakta Mobile daha ünlü ve oyunun kitlesinin çoğu PUBG oyununu sadece Mobil’den ibaret sanıyor.

Pubg Steam de adam vurup oyundan keyif alabilir hale gelmeniz için oyuna önemli miktarda vakit ayırmanız gerek, ayrıca siz daha 100 level olmadan karşınıza gelen 500 level oyunculara ölünce sinir olmayıp oyuna devam etmek bir hayli zor. İyi yanları ise oyunun mekanikleri ve tabiki grafikleri pubg mobile göre çok daha gerçekçi. O vakti oyuna ayırdığınızda gerçekten keyif almaya başlıyorsunuz. Pubg mobile da ise kısa sürede adam vurup win almaya başlayabilirsiniz zaten ortalık ilk başlarda bot kaynıyor. Silahlar neredeyse tepmiyor, emülatörden oynuyorsanız hiç tepmiyor sayılabilir. Grafikler pubg steam görmüş biri için çok kötü ve oyun mekanikleri de öyle. Siz duvarın arkasına geçseniz bile adam sizi vurmaya devam edebiliyor. Oyunda neredeyse tıkladığınız her düğme için para ödemeniz gerekiyor, bu kadar mı fakirleştiniz demeden edemiyor insan. Sonuca gelecek olursak, sanırım olay oyuna alışma sürecinin çok kısa olması ve bu alışkanlığın sonrasında devam etmesi. Bu arada yanlış anlaşılmasın oynayanları eleştirmiyorum, sadece iki oyunu da pc den oynamış biri olarak fikirlerimi belirttim.

PUBG paralı.
PUBG Lite'nin oyuncu sayısı az grafikleri çöp.
PUBG Mobile oyuncu sayısı daha fazla daha popüler daha iyi.

PUBG Lite'in grafikleri çöp mü? Kardeş hayatinda hiç oynamadin galiba, PUBG Lite PC versiyonunu diyor. PUBG Mobile'i ikiye katlar oyun PUBG Mobile daha kolay olduğu için onu oynuyolar eger PUBG Lite PC ya da PUBG PC oynanacaksa aim vb şeylerin iyi olmasi, lazim silahi tutabilmen lazim fazla sekıyorlar.

PUBG paralı.
PUBG Lite'nin oyuncu sayısı az grafikleri çöp.
PUBG Mobile oyuncu sayısı daha fazla daha popüler daha iyi.

Grafikleri çöp mü kardeş galiba hiç PUBG Lite PC oynamadin grafikleri PUBG Mobile'den 10 kat daha iyi üstelik her konuda iyi ve gelelim niye istemediklerine istememelerinin sebebi şu PUBG Mobile daha kolay yani PUBG Lite PC ya da PUBG PC oyniycaksan aim in falan iyi olmasi lazim silahlari tutabilmen lazim PUBG Mobile de bu çok kolay iken PUBG Lite PC ve PUBG PC de silahi tutmak zordur ve insanimiz kolayi sevdiği için onu oynar yabancılar çoğunlukla PC PUBG'ya da PC PUBG Lite oynar(Arap'lar dişinda) yani demem o ki insanimiz kolayi ve bedavayi sevdiği için oynuyor ama çoğunluk kolay olduğu için çünkü beleşcilige gelirsen PUBG Lite da gayet iyi.

PUBG Mobile'nin oyuncu sayısı PUBG Lite'a göre daha fazla.
PUBG Mobile'nin oynanma sebebi hem ücretsiz olması hem de daha popüler olması.

PUBG Mobile PUBG Lite PC ve Steam PUBG'ye göre berbat, çöp bir oyundur.

Üstünlük sağlamak için klavye mouse her zaman telefondaki tuşlardan daha iyi kontrol sağlar bu sayede mobilden oynayan herkesi biçer geçersin.

PUBG Lite var hocam o da ücretsiz sadece PC de var ayrıca.

Üstelik PUBG Lite PC versiyonu için sistem gereksinimleri düşük ben PUBG Mobile oynayamiyorum ama PUBG Lite 60 FPS civari oynayabiliyorum.

Sunucular aynı değil.

Hayir kardeşim eğer sen telefondan, tabletten oynayan bir arkadaşım ile girersen karşına PC ve telefon, tablet karışık çıkar.

PUBG Lite'in grafikleri çöp mü? Kardeş hayatinda hiç oynamadin galiba, PUBG Lite PC versiyonunu diyor. PUBG Mobile'i ikiye katlar oyun PUBG Mobile daha kolay olduğu için onu oynuyolar eger PUBG Lite PC ya da PUBG PC oynanacaksa aim vb şeylerin iyi olmasi, lazim silahi tutabilmen lazim fazla sekıyorlar.

Grafikleri çöp mü kardeş galiba hiç PUBG Lite PC oynamadin grafikleri PUBG Mobile'den 10 kat daha iyi üstelik her konuda iyi ve gelelim niye istemediklerine istememelerinin sebebi şu PUBG Mobile daha kolay yani PUBG Lite PC ya da PUBG PC oyniycaksan aim in falan iyi olmasi lazim silahlari tutabilmen lazim PUBG Mobile de bu çok kolay iken PUBG Lite PC ve PUBG PC de silahi tutmak zordur ve insanimiz kolayi sevdiği için onu oynar yabancılar çoğunlukla PC PUBG'ya da PC PUBG Lite oynar(Arap'lar dişinda) yani demem o ki insanimiz kolayi ve bedavayi sevdiği için oynuyor ama çoğunluk kolay olduğu için çünkü beleşcilige gelirsen PUBG Lite da gayet iyi.

PUBG Mobile PUBG Lite PC ve Steam PUBG'ye göre berbat, çöp bir oyundur.

Üstelik PUBG Lite PC versiyonu için sistem gereksinimleri düşük ben PUBG Mobile oynayamiyorum ama PUBG Lite 60 FPS civari oynayabiliyorum.

Hayir kardeşim eğer sen telefondan, tabletten oynayan bir arkadaşım ile girersen karşına PC ve telefon, tablet karışık çıkar.

Bir PUBG fan boyumuz eksikti.
Hoş geldin.
Evet PUBG'nin grafikleri RDR 2, TLOU 2, GOF gibi oyunlara göre çöp ve bu benim kişisel fikrim.

Geri
Yukarı