İnsanlar neden Ezhel gibi sanatçıların şarkılarını dinliyorlar?

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
İnsanlar neden Ben Fero, Ezhel gibi bana kalitesiz gelen şarkılar dinliyorlar? Anlamıyorum. Özellikle 0-14 yaş arası.
Bunların gerçekten iyi olduklarını mı düşünüyorlar?

Özellikle rapte çünkü ben hiç pop dinlemiyorum. Bu yüzden bunları neden dinlediklerini merak ediyorum. Ben Ceza severim ve sadece Türkçe Ceza dinlerim. Sizce neden?

İnsanlar neden Ben Fero, Ezhel gibi bana kalitesiz gelen şarkılar dinliyorlar? Anlamıyorum. Özellikle 0-14 yaş arası.

Özellikle rapte çünkü ben hiç pop dinlemiyorum. Bu yüzden bunları neden dinlediklerini merak ediyorum. Ben Ceza severim ve sadece Türkçe Ceza dinlerim. Sizce neden?
Ben Fero zaten geldiğinden beri aynı ritim. Sözlerden çok kulağa hoş gelmesi için müziğe uğraşıyor. Aynısı Ezhel içinde geçerli.

Ahmet Kaya, Sezen Aksu, Sıla, Irmak Arıcı, Ekin Uzunlar, Pınar Süer, İbrahim Erkal gibi büyük sanatçılar ve ümit vadeden gençleri dinlemekten memnunum. Gerisi beni ilgilendirmiyor.

İnsanlar genellikle kulaklarına güzel gelen müzikleri dinliyorlar. Bu konuda uzman olmadan müziği eleştirmek çok eskide kalmadı mı?

Geri
Yukarı