İnsanlar neden forumu bırakıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
  • Moderatörlerin attığı saçma sapan cezalar. Geçen adam Turbox sistem kaç FPS verir diye konu açmış, ben de o sistemi alma, bu sistemi al yazdım ve konuyla alakasız gereksiz mesajdan 1 hafta ceza attılar mesela. Sizce de bu saçmalık değil mi? Ben orada yardımcı olmaya çalışıyorum, adam bana 1 hafta ban atıyor 😀
  • Forumdaki kaliteli kullanıcı sayısı her geçen gün azalıyor, evet ben de çok kaliteli veya eski bir üye değilim ama çoğu zaman forumda gereksiz şeyler oluyor.
  • Boy, yaş ve sevgili gibi konular insanı gerçekten sıkıyor, aşırı derecede saçma geliyor.
  • Örneğin bir forumda RTX3060 ile ilgili bir konu vardı, ben de oradan link paylaşmak istedim ama direkt ceza atıyorlar, bu da başka bir saçmalık. Diğer forumlara buradan istediğin konuyu at ban yemezsin. Burada yapılan da resmen bencillik.
  • Bir örnek daha vereyim; adam 1060 sistem kaç TL eder diye soruyor, akıllı bir arkadaş gelip 2000 TL eder, diğer fiyatları söyleyenlere laf ediyor. Bu onun beyin yaşının 0 olduğunu gösteriyor, orada bir şey yazsam yine ceza yerim.
  • 10 yaşındaki çocuk geliyor, kız benim üstüme atladı nefessiz bıraktı diye konu açıyor, moderatörler de bunu onaylıyor... Süper 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi adıma konuşayım. Bormalde Donanım Arşivi forumda biraz daha aktiftim ve bugün forumun sahibi olan kişi Abdullah Hacıgül'ü hakaret vs etmeden eleştirdiğim için kendisi tarafından süresiz ban yedim. Artık buradayım.

Birçok sebebi var. Alakasız atılan cezalar, onaylanan saçma konular, araştırmadan her konuda sabit bir fikri savunanlar, birbirine sataşmak/kavga çıkarmak isteyen insanlar... Böyle devam eder.

Okulların açıldığı hafta forumun bitki örtüsü "Kızlarla nasıl konuşurum?, Sevdiğim kıza nasıl açılırım?" tarzı konulara döndü. Bir an Kızlarsoruyor'a dönmüştü. Şu an azalmasına rağmen o anı görmek bile üzücüydü bu forum için.

Okul, iş ve aile nedenleri olabilir mi?

Artık eskisi gibi zevk vermediğindendir. Kalite düştüğünden ya da kişisel hayatlarına önem vermeleri gerektiği içinde olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı