İnsanlar neden oynamayacakları oyunları alıyor?

Ben çoğu zaman PC'm kaldırmasa bile malum ülke ekonomisi çoğu oyunu kaldırmıyor PC'm son zamanlarda çıkanları bende stokluyorum bir gün PC alınca oynarım diye

Yani 1000 lira vermedi diye seviniyor. Ama 360 lira vermesine de gerek yoktu? :D

Zamlardan dolayı oyun almak çok mantıklı ama oynamayacağın oyunu almayı kafam almıyor.
Yani evet saçma ben aldıgım her oyunu oynarım tabi arasında beğenmediklerim var mesela far cry 5'i 50 lirayı almıstım şuan 500 küsür lira ve oyunu 2020 yılında aldım 7 saat oynadım hikayesi falan hosuma gitmedi ama ne olursa olsun oynarım

Yani evet saçma ben aldıgım her oyunu oynarım tabii arasında beğenmediklerim var mesela Far Cry 5'i 50 lirayı almıstım şu an 500 küsur lira ve oyunu 2020 yılında aldım 7 saat oynadım hikayesi falan hosuma gitmedi ama ne olursa olsun oynarım

Benim Rust olmuştu. 15TL'ye almıştım o zamanlar arkadaşımla oynarım diye arkadaşım da almamıştı. Tek başıma kalınca da oyunun tadı kalmadı. TAA o yıllardan bari oyun duruyor. Maksimum 3-5 saat girdim. Oyun 300TL olmuş sanırım ama benim için fark etmiyor oynamıyorum.

İndirim ve zam muhabbetlerinden dolayı çok karşılaştım deli gibi oyun stokluyoruz. Bazılarını oynarız bazılarını oynamayız okey. Ama mesela Game Pass'te olduğu halde çok ucuz alalım diyenler oluyor. Oynadığı oyunu tekrar alanlar falan var. Bu konu da ne düşünüyorsunuz?

Mesela X oyunu oynamak istiyorsunuz. Game Pass'iniz zaten var. Tekrar para vermek ne kadar mantıklı?
Sanırım oyunlara zam gelince profilleri daha zengin görünsün diye mi alıyorlar?

Bilgisayar alacağımı biliyordum 1 yıl içinde harçlıklar biriktirip oyunlar almıştım şu an 2-3 oyun eksiğim kaldı hocam benim sebebim bu.

Bilgisayar alacağımı biliyordum 1 yıl içinde harçlıklar biriktirip oyunlar almıştım şu an 2-3 oyun eksiğim kaldı hocam benim sebebim bu.

Hocam oynamak için alanlara sitemim yok zaten. Benim de çok iyi bilgisayarım yok gidip RDR2 aldım ama ilk fırsatta kesinlikle oynayacağım yani.

Milletin parasıyla ne aldığını sorgulamak size mi kaldı? İnsanların bir ucuz zevki oyun oynamak kaldı, dışarı çıksalar 200-300 lira harcayacak kar en az. Bırakın istediği oyunu alsınlar.

Sadece merak ediyorum. Onları teröristlikle suçlamıyorum. Hakaret etmiyorum. Mantığını merak ediyorum.

Hocam oynamak için alanlara sitemim yok zaten. Benim de çok iyi bilgisayarım yok gidip RDR2 aldım ama ilk fırsatta kesinlikle oynayacağım yani.

Sadece merak ediyorum. Onları teröristlikle suçlamıyorum. Hakaret etmiyorum. Mantığını merak ediyorum.

Hocam bir de çok iyi sistemi olup sadece crack oynayıp ya da pubg Mobile tarzı oyunlar oynayıp oyunlara para veren insanlara karışanlar var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı