İnsanlar yakışıklı olduğumu söylüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an ki ilaçlardan birinin dozunu arttırdı.

O doktordan en kısa sürede kurtulun. Majör depresyon teşhisi konulduysa ve bir ilaç 1-2 ay hiç etki etmediyse bir daha da etki etmez. Dozu arttırmak işe yaramıyor. Anladığım kadarıyla doktor sizi deney tahtasına çevirmiş.

Düzenleme: Konuyu okudum da, şu an majör depresyon hastası olduğunuza pek inanmıyorum. Ağır depresyon öyle çevre etkisiyle olacak bir şey değil. Çok büyük oranda genetik olarak geçiyor bu hastalık.

Yazdıklarından aklımda bir şeyler canlanıyor, bir kağıda resmini çizip atacağım birazdan konu sahibinin. Kendisi yakışıklıyım diye konu açıp resim atmaya utanıyor çünkü.

Yakışıklı insan utanmaz ki, bir de yakışıklı olduğunu insanların demesiyle anlamaz ki, bana da yakışıklı diyorlar. Ya da benimle konuşan kızlar var hepsi mi bana aşık.

Banada bir kaçı cilve yapıyordu hatta bizzat kendim gizli bir şekilde benim hakkımda konuştuklarını duydum :D

15 yaşındayım reisim kız ilişki istiyordu istesem yaklaşırdımda 18 e basmadan zinaya boşu boşuna bunlarda allah korusun A desen kendini verecek kıvamdaydı. Sarışın güzeli görürsem tekrar isterse bi zevk lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı