Insanlardan engel yemek

Artık canıma tak etti çünkü insanlarla konuşurken engel yemek normal olabilir ama benim olaylarım gibi yiyen varsa ki yoktur o engel çok zoruma gidiyor. Mesela bir insanla konusyorum bu erkek kız fark etmez ama genellikle kızlar olmak üzere konusyon ediyoz karşı taraf eğleniyor iyi geceler filan diyor sonra yarın engel yemişim ve bu ne benim bir bilgimle oluyor ne de 3 gün içerisinde zaten yiyim onlarla konuşmam 3 gunu geçmiyor yani demem o ki insanlar cidden neden yapıyor? Bak cidden şey diyebilirsiniz sorunu kendinde ara vs. aradım ama yok yani. Derim mesela böyle böyle ama gerçekten yok. Hatta en son sevdigim kiz ve en iyi erkek arkadasimdan ayni sekil engel yedim.

Kızlar genelde ilgi fahişeliği yapıp bırakırlar örneğin ben tipe önem vermem diyen bir kız sevgilisinden veya flörtünden ayrılmıştır sana 2 3 ay katlanır ilgini alır sonra basar kıçına tekmeyi bu işler böyledir :D
Ama seni bir gün olduğun gibi sevecek birisi çıkacak dünyada 7 milyar insan var dostum belki de şu an bu 7 milyar insanın içlerinden birisi senin için bu konuyu okuyor bile. İyi geceler.

Önceki konularınıza ve yazılarınıza bakılırsa melek değilsiniz her insanda olduğu gibi kusurlarınız hatalarınız var bazı insanların gözüne fazla batıyorsa bu kusurlar sizi hayatından çıkarmak isteyebilirler eğer bu olay çok fazla gerçekleşiyorsa demek ki sizde cidden bir sorun vardır 1 kişi yanılıyor olabilir ama 5 kişiden aynı muameleyi görüyorsanız kendinizde göremediğiniz bir sorununuz vardır demek ki.

Kızlar genelde ilgi fahişeliği yapıp bırakırlar örneğin ben tipe önem vermem diyen bir kız sevgilisinden veya flörtünden ayrılmıştır sana 2 3 ay katlanır ilgini alır sonra basar kıçına tekmeyi bu işler böyledir :D
Ama seni bir gün olduğun gibi sevecek birisi çıkacak dünyada 7 milyar insan var dostum belki de şu an bu 7 milyar insanın içlerinden birisi senin için bu konuyu okuyor bile. İyi geceler.

Sağ ol ama mesela iltifatta ederim düzgün konuşurum küfür atmadan önce rahatsız olup olmadığını sorarım yani bir de buna kanaat getirdim ben bir daha kızlarla veya diğer insanlarla masum gibi konusmayacağım egolu değil de biraz daha kendince gibi,sizce.

Artık canıma tak etti çünkü insanlarla konuşurken engel yemek normal olabilir ama benim olaylarım gibi yiyen varsa ki yoktur o engel çok zoruma gidiyor. Mesela bir insanla konusyorum bu erkek kız fark etmez ama genellikle kızlar olmak üzere konusyon ediyoz karşı taraf eğleniyor iyi geceler filan diyor sonra yarın engel yemişim ve bu ne benim bir bilgimle oluyor ne de 3 gün içerisinde zaten yiyim onlarla konuşmam 3 gunu geçmiyor yani demem o ki insanlar cidden neden yapıyor? Bak cidden şey diyebilirsiniz sorunu kendinde ara vs. aradım ama yok yani. Derim mesela böyle böyle ama gerçekten yok. Hatta en son sevdigim kiz ve en iyi erkek arkadasimdan ayni sekil engel yedim.
Türkçe derslerini daha dikkatli dinle. Açık konuşmak gerekirse böyle yazan biriyle ben de sohbet etmek istemem.

Burada yazdıklarınızdan tahmin ediliyor hocam.

Bir insanın konu açmak istediğin nasıl basit konular buluyorsa aynı şekil yaklaştım düzgün cevaplar düzgün cevaplar veriyorum tabii kisiye göre değişir. Bir de ben her zaman empati kurduğundan dolayı mesela kötü veya yanlış bir şey yazdığımda yanlışımı anlat düzeltirim
Kusura bakmayın yazım yanlışlarından dolayı oto klavye sıkıntılı

Bir insanın konu açmak istediğin nasıl basit konular buluyorsa aynı şekil yaklaştım düzgün cevaplar düzgün cevaplar veriyorum tabii kisiye göre değişir. Bir de ben her zaman empati kurduğundan dolayı mesela kötü veya yanlış bir şey yazdığımda yanlışımı anlat düzeltirim.

Ben o anlamda demedim, cümle kurarken çok fazla hata yapıyorsunuz ve bu beni olumsuz etkiledi. Beni etkilediyse başkalarını da etkiler anlamında dedim.

Ben o anlamda demedim, cümle kurarken çok fazla hata yapıyorsunuz ve bu beni olumsuz etkiledi. Beni etkilediyse başkalarını da etkiler anlamında dedim.

Herkes hata yapar ama düşünceniz doğru olabilir. İnsanlar cümle kurmamdan dolayı da uzaklşrabilir ama yazım kurallarına çok önem veririm. Böyle "herkez" yazanlar filan gördüğümde sınır oluyorum.

Herkes hata yapar ama düşünceniz doğru olabilir insalar cümle kurmamdan dolayı da uzaklşrabilir ama yazım kurallarına çok önem veririm böyle herkes yazanlar filan gördüğümde sınır oluyorum.

Sanki hızlı yazmaya çalıştığınız için böyle gibi, "herkez" yazanlara sinir oluyorum deyip "uzaklşra, insalar" yazmışsınız.

Geri
Yukarı