Insanlardan engel yemek

Sanki hızlı yazmaya çalıştığınız için böyle gibi, "herkes" yazanlara sinir oluyorum deyip "uzaklşra, insalar" yazmışsınız.

Ya hayır be cidden onlara takılan insan varsa edebiyatçı filandır benim dediğim kurallardir ama yoksa herkes yazar öyle elbet yani harfleri eksik yazmak filan bunlara takılacak kadar cidden var mı insanlar benim kasttetigim bağlaç vs.

Artık canıma tak etti çünkü insanlarla konuşurken engel yemek normal olabilir ama benim olaylarım gibi yiyen varsa ki yoktur o engel çok zoruma gidiyor. Mesela bir insanla konusyorum bu erkek kız fark etmez ama genellikle kızlar olmak üzere konusyon ediyoz karşı taraf eğleniyor iyi geceler filan diyor sonra yarın engel yemişim ve bu ne benim bir bilgimle oluyor ne de 3 gün içerisinde zaten yiyim onlarla konuşmam 3 gunu geçmiyor yani demem o ki insanlar cidden neden yapıyor? Bak cidden şey diyebilirsiniz sorunu kendinde ara vs. aradım ama yok yani. Derim mesela böyle böyle ama gerçekten yok. Hatta en son sevdigim kiz ve en iyi erkek arkadasimdan ayni sekil engel yedim.
Onlara ulaş ve neden engel attıklarını sor. Seni engelleme sebeplerini yapma ki engellemesinler.

Herkesten engel yediğine göre problem aynı, ve seninle alakalı bir durum olsa gerek. Bir diğer ihtimal, seni engelleyen tiplerin hepsi tuhaf, ama bana kalırsa sorun sen de canım. Kendini düzelt.

Buradaki herkesin sorunu kendinde ara diyeceginden dolayı yazıda yazdığım gibi düşünüyorum ediyorum yok gerçekten yok.

Ya hayır be cidden onlara takılan insan varsa edebiyatçı filandır benim dediğim kurallardir ama yoksa herkes yazar öyle elbet yani harfleri eksik yazmak filan bunlara takılacak kadar cidden var mı insanlar benim kasttetigim bağlaç vs.

Ben edebiyatçı değilim ama bu cümleyi 4 okuyuşta anladım, kendini düzeltmen lazım.

Onlara ulaş ve neden engel attıklarını sor. Seni engelleme sebeplerini yapma ki engellemesinler.

Mantıklı hareket olur mu cidden,ya yanlış anlaşılırsa ve insanların beni çok yanlış anladıklarını sanırım bu arada istesem hepsini ulaşırım ipleri telefon mimarları ve gerçek hayatta gibi
Ben edebiyatçı değilim ama bu cümleyi 4 okuyuşta anladım, kendini düzeltmen lazım.
Tamam:)

Bide yanlış anlamazsanız sey dicem,ben zaten karşımdaki kişinin nasıl cumleleri yazdığına göre de yazarım böyle çok güzel her harfi eksiksiz yazanlara aynısını yaparım.Yani kisiye göre konuşmama dikkat ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı