Insanlardan engel yemek

Müdür basket oyna, bisiklet sür, yürüyüş yap sigaraya bulaşma gerisi hallolur gider. İki gün sonra belki hiç biri ile görüşmeyeceksin.

Ya hayır be cidden onlara takılan insan varsa edebiyatçı filandır benim dediğim kurallardir ama yoksa herkes yazar öyle elbet yani harfleri eksik yazmak filan bunlara takılacak kadar cidden var mı insanlar benim kasttetigim bağlaç vs.

Engelleme nedenleri bu mudur bilemem ama okurken ben sinirlendim. Hocam hiç imla kurallarına uymuyorsunuz "bam bam" yazıyorsunuz. Bundan dolayı engel atmış olabilirler. Bak herkes benzer şeyleri yazmış mesajların çok sıkıntılı ve çok uzun.

Hocam açıkçası sizi tanımıyorum bile ama gerçek hayatta da bu kadar inatçıysanız engel yemenizde tuhaf bir şey yok biraz kabullenin biraz alttan alın her olayda ben haklıyım konumuna geçmeyin sizin en büyük sorununuz kendi hatalarınızı görememeniz.

Ben ne dedim ki, yani cidden bu kadar kararlı ve sık biri olmayın zaten sadece aman aman yazdım siz veya diğer insanlar bundan rahatsız oluyorsa ben arkadaş olmam onla.
Ben "böyle yazan biriyle ben de sohbet etmek istemem" derken, senin onlara yazdığından bahsetmemiştim. Daha okuduğunu anlayamıyorsun.

Yazım yanlışlarından dolayı diyorsan benim için o tür insanlar olmasa daha iyi zaten.
Müdür basket oyna, bisiklet sür, yürüyüş yap sigaraya bulaşma gerisi hallolur gider. İki gün sonra belki hiç biri ile görüşmeyeceksin.
Basketbol oynuyorum ve sigara filan zaten içmiyorum ki sorun surda kızların sevdiği erkek türleri biraz kekoca olduğundan dolayı pek işe yaramayabilir tabii her kızdan bahsetmiyorum.

Engelleme nedenleri bu mudur bilemem ama okurken ben sinirlendim. Hocam hiç imla kurallarına uymuyorsunuz "bam bam" yazıyorsunuz. Bundan dolayı engel atmış olabilirler. Bak herkes benzer şeyleri yazmış mesajların çok sıkıntılı ve çok uzun.

Uzun olduğu olabilir evet, ama forum sitesindeyiz ve uzun yazma konusunda belki haklı olabilirsiniz zaten artık biraz daha kısa cevaplar vereceğim.

Son düzenleme:
Kimse yazım yanlışından birini engellemez iyice maymun gibi yazmıyorsan. Tavırlarına dikkat et, demek ki rahatsız ediyorsun insanları. Seninle konuşmadan ya da engelleyenle konuşmadan daha da başka yorum yapılmaz.

Açıkçası konuşma şeklinize, inatçılığınıza vb. bakılırsa bende samimi olmak istemezdim.
Ama direkt engel atmazdım yani, belirtirdim rahatsız olduğumu bu kadar.

Sizi kırmamak için veya çok hızlı bıktırdığınız için engel atıyor olabilirler. Eğer itinayla cins cins insanları seçmiyorsanız(ben buna pek ihtimal vermiyorum) sorun sizde gibi duruyor ne yazık ki.

Kimse yazım yanlışından birini engellemez iyice maymun gibi yazmıyorsan. Tavırlarına dikkat et, demek ki rahatsız ediyorsun insanları. Seninle konuşmadan ya da engelleyenle konuşmadan daha da başka yorum yapılmaz.

Yani mantikli bir yaklaşım ama mesela örnek vereyim Instagram'da filan konuşurken konuyla alakalı olmak üzere komik videolar filan atarım ve yeri geldiğinde. O konuyla alakalı mi bilmiyorum sizce?
Açıkçası konuşma şeklinize, inatçılığınıza vb. bakılırsa bende samimi olmak istemezdim.
Ama direkt engel atmazdım yani, belirtirdim rahatsız olduğumu bu kadar.

Sizi kırmamak için veya çok hızlı bıktırdığınız için engel atıyor olabilirler. Eğer itinayla cins cins insanları seçmiyorsanız(ben buna pek ihtimal vermiyorum) sorun sizde gibi duruyor ne yazık ki.
İnatçılık ile alakalı olduğunu sanmıyorum bir forum sitesinde inatçı olduğumu dair bir iddiada bulunmaniz garip sadece ve insanlarla yeni konusuyorum bu zaman zarfında yeni tanismis bir insana sizce ne kadar ınatcilik göstere bilirim.

Yani mantikli bir yaklaşım ama mesela örnek vereyim Instagram'da filan konuşurken konuyla alakalı olmak üzere komik videolar filan atarım ve yeri geldiğinde. O konuyla alakalı mi bilmiyorum sizce?

İnatçılık ile alakalı olduğunu sanmıyorum bir forum sitesinde inatçı olduğumu dair bir iddiada bulunmaniz garip sadece ve insanlarla yeni konusuyorum bu zaman zarfında yeni tanismis bir insana sizce ne kadar ınatcilik gösterebilirim.

Bak sorununu anlamaya çalışıyorum güzel arkadaşım. Ve söylediğiniz kadarıyla bir sıkıntı gözükmese de insanlar öyle düşünmüyorlar o yüzden sende sıkıntı olabilir + özelden nasıl yazdığını bilmeden pek bir yorum yapamıyorum açıkçası. Belki sende bir problem de olmayabilir bilemem.

Bak sorununu anlamaya çalışıyorum güzel arkadaşım. Ve söylediğiniz kadarıyla bir sıkıntı gözükmese de insanlar öyle düşünmüyorlar o yüzden sende sıkıntı olabilir + özelden nasıl yazdığını bilmeden pek bir yorum yapamıyorum açıkçası. Belki sende bir problem de olmayabilir bilemem.

Neler yazdığımı anlatırımda forumda bazı arkadaşlar ön yargı ve yazım yanlışlarına çok dikkat ettiklerinde dolayı, yazmaya çekiniyorum.

Geri
Yukarı