Insanlardan engel yemek

Artık canıma tak etti çünkü insanlarla konuşurken engel yemek normal olabilir ama benim olaylarım gibi yiyen varsa ki yoktur o engel çok zoruma gidiyor. Mesela bir insanla konusyorum bu erkek kız fark etmez ama genellikle kızlar olmak üzere konusyon ediyoz karşı taraf eğleniyor iyi geceler filan diyor sonra yarın engel yemişim ve bu ne benim bir bilgimle oluyor ne de 3 gün içerisinde zaten yiyim onlarla konuşmam 3 gunu geçmiyor yani demem o ki insanlar cidden neden yapıyor? Bak cidden şey diyebilirsiniz sorunu kendinde ara vs. aradım ama yok yani. Derim mesela böyle böyle ama gerçekten yok. Hatta en son sevdigim kiz ve en iyi erkek arkadasimdan ayni sekil engel yedim.
Fazla ilgi gösterme.

Bunu yapan kişilerin pek zeki insanlar olmadığını söyleyebilirim, boş ver.
Neye göre söyleyebilirsin bunu? Konu sahibini de tanımıyorsun bahsettiklerini de. Mesajları da görmedin. Burada konu açıp kendini acındırıyor diye masum olmuyor insan. 1 kişi yapsa, 2 kişi yapsa neyse dersin de konuştuğu çoğu kişi engelliyorsa demek ki ortada bir problem var.

Her eleştiriye karşı çıkmanız sizin eleştiri kabul etmeyen biri olduğunuzu gösterir yaşıma göre olgun bir insanım havalarına girmeyin sizde yaşınızın ada mısınız sizi engelleyen kişiler gibi sizde çocuksunuz eleştiri kabul edebilecek ve bu eleştirilere dikkat ederek daha iyi bir insan daha iyi bir arkadaş olmaya çalışırsanız sorununuz çözülebilir insan sarrafıyım demiyorum ama konuyu 1 gündür takip ediyorum sizin hakkınızda yaptığım çıkarımlar şunlar;

İnatçı.
Eleştiri kabul edemeyen.
İnsanları gereğinden fazla kafaya takan.
Kendi sorunlarını göremeyen.

Bir kişi olarak görüyorum benim eleştirim budur eğer birinden engel yediyseniz bir nedeni vardır belki de kendinizi tarafsız şekilde süzgeçten geçirin ben nerede hata yapıyorum diye ha belki suçlu siz değilsinizdir karşı taraf size haksızlık yapıyordur fakat eğer 10 kişi de aynı şeyi yapıyorsa hata sizdedir bunu bilin.

Neye göre söyleyebilirsin bunu? Konu sahibini de tanımıyorsun bahsettiklerini de. Mesajları da görmedin. Burada konu açıp kendini acındırıyor diye masum olmuyor insan. 1 kişi yapsa, 2 kişi yapsa neyse dersin de konuştuğu çoğu kişi engelliyorsa demek ki ortada bir problem var.

Sana forum sitesinde insanların konularına, görüşünü soyle diye yetki veriliyor. Kimsenin düşündüğün yargılama, adam efendi gibi fikrini söylemiş. Ayrica burası forum sitesi düşüncelerimi yazıyorum ve buna saygı duymak zorundasın belki cidden acındırma yaparım belki de cidden insanlarla kötü konuşurum ama sadece gorusunu ve neler dusundugunu yaz geç.

Her eleştiriye karşı çıkmanız sizin eleştiri kabul etmeyen biri olduğunuzu gösterir yaşıma göre olgun bir insanım havalarına girmeyin sizde yaşınızın ada mısınız sizi engelleyen kişiler gibi sizde çocuksunuz eleştiri kabul edebilecek ve bu eleştirilere dikkat ederek daha iyi bir insan daha iyi bir arkadaş olmaya çalışırsanız sorununuz çözülebilir insan sarrafıyım demiyorum ama konuyu 1 gündür takip ediyorum sizin hakkınızda yaptığım çıkarımlar şunlar;

İnatçı.
Eleştiri kabul edemeyen.
İnsanları gereğinden fazla kafaya takan.
Kendi sorunlarını göremeyen.

Bir kişi olarak görüyorum benim eleştirim budur eğer birinden engel yediyseniz bir nedeni vardır belki de kendinizi tarafsız şekilde süzgeçten geçirin ben nerede hata yapıyorum diye ha belki suçlu siz değilsinizdir karşı taraf size haksızlık yapıyordur fakat eğer 10 kişi de aynı şeyi yapıyorsa hata sizdedir bunu bilin.

Ben insanlarin ne yazacağını ön gorebildigimden yazmıştım zaten, kendime de sordum nerede hata yaptım vs. yoktu ve ayrıca eleştirilerinize açığım sağ olun ama bunların hepsi sohbetlerde geçiyor çünkü insanlar yazım yanlışından dolayı olabileceğini söylüyor, bu eleştiri değil bana göre çünkü mantıksız, bir insan bu yüzden engellerse ben onunla arkadaş olamam. Ben daha çok komik, ciddi olmam(kendimi sıkmam, akışına bırakan), insanları güldüren yani daha basitinden tryhard insanları sevmiyorum. Demem o ki sağ olun eleştiri için ama bana göre mantıksız gelen bir eleştiri nasıl ciddiye alabilirim, inatçılık konusunda da evet biraz olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı