İnsanları son zamanlarda kaldıramıyorum

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Merhaba arkadaşlar. Insanları ve hatta hayvan sahiplenmeyi bile kaldıramaz oldum. Örneğin, küçükken çok kedi sahiplenmek isterdim ama şu an bana aşırı bir yük gibi geliyor. Ayıptır söylemesi, bir kızla konuşurken onun bana veya benim ona kendimizi kaptırmak gibi şeylerden korkar oldum. Son zamanlarda anksiyete bozukluğu geçirdim. Pek bir şey yazmak istemiyorum. Umarım anlamışsınızdır. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bir psikiyatri uzmanına göründünüz mü? Çünkü anksiyete bozukluğu geçirdiğiniz için belirttiğiniz üzere hayatınızın belirli yerlerinde kaygı durumunuz meydana geliyor. Bunun çözümü olarak bir psikiyatri uzmanına görünmeniz gerekiyor.

Anksiyete bozukluğu ile başa çıkmak için çoğu sağlık kurumunun sitesinde belirtilen yöntemleri de denediğinizi varsayıyorum. Bunun dışında bir psikiyatri uzmanına görünmeden bizlerin fazla bir yöntem söylememizi beklememeniz gerekiyor.

Peki bir psikiyatri uzmanına göründünüz mü? Çünkü anksiyete bozukluğu geçirdiğiniz için belirttiğiniz üzere hayatınızın belirli yerlerinde kaygı durumunuz meydana geliyor. Bunun çözümü olarak bir psikiyatri uzmanına görünmeniz gerekiyor.
Hayır gitmedim. Belki gidebilirim o zamandan sonra olanlar olmaya başladı.

Bende de bozukluk var. Seroquel XR ve Esmax ilaçları kullanıyorum yıllardır. Son yıllarda seyrek alıyorum tavsiye ederim. İlaçlar vesile hastalığı ve sifayı veren Allah. 3 kedim var benim onlar sakinleştirir adamı. Forumda insanlarla uğraşınca sinir katsayın artar yine o ayrı konu.

Bende de bozukluk var. Seroquel XR ve Esmax ilaçları kullanıyorum yıllardır. Son yıllarda seyrek alıyorum tavsiye ederim. İlaçlar vesile hastalığı ve sifayı veren Allah. 3 kedim var benim onlar sakinleştirir adamı. Forumda insanlarla uğraşınca sinir katsayın artar yine o ayrı konu.
Forumda ki cahillere Allah yardım etsin..

Yeni konular

Geri
Yukarı