İnsanların coronavirüs konusundaki rahatlığı

Contiş

Picopat
Yer
Gaziantep
Yasaklar kalkmadan önce hafta sonu ekmek almaya gitmiştim. Parkın önünden geçerken coronavirüs yokmuş gibi tıklım tıklım olduğunu gördüm. Sonra polis anons çekti herkes dağıldı. Dönerken gene parkın önünden geçtiğimde eskisi kadar dolu olduğunu gördüm.

Taşkafa

Hectopat
Yer
Onun Kalbindeyim ❤
Ben de artık saldım hocam. Okullar açılıyor, diziler çekiliyor, turistler dilediği gibi geziyor, parti kongreleri lebaleb yapılıyor, cenazelerde sosyal mesafeye uyulmuyor hele ki sağlık bakanı. Sanki evlerde tutulmamız için bir sebep gibi bu pandemi. Maskeyi de ceza yememek için takıyorum. Boş yerlerde tekrar indiriyorum maskeyi.

CasH20

Picopat
Yer
Evren
Maalesef insanlar da sıkıldı artık bu süreçten. Kimi tutacağız ki? Birini tutsan diğeri kaçıyor. Kısa zamanda bitse de kurtulsak şu illetten.

RexorX

Picopat
Yer
İzmir
Bu tarz insanlar sanırım sadece dayaktan anlıyorlar. Hindistan da polisler vatandaşa çubukla vurarak eve sokuyorlardı aynısı burada yapılsa ses çıkarmam bir zahmet gezmeye tozmaya çıkmayıverin bu videoyu gördüğümde çok gülmüştüm ya😂

KS
Contiş

Contiş

Picopat
Yer
Gaziantep
Maalesef insanlar da sıkıldı artık bu süreçten. Kimi tutacağız ki? Birini tutsan diğeri kaçıyor. Kısa zamanda bitse de kurtulsak şu illetten.

Acaba coronavirüsün bittiği sokakların tıklım tıklım olduğu günleri görür müyüz?

OnlyGroovy

Picopat
Makaleler
1
Yer
Technopat Forum'da.
Şahsen ben çok rahatım. Dışarı çıkarken maske takmıyorum mesafeye uymuyorum. Çünkü corona virüsün o kadar korkulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Hani derler ya "senin canın ne tatlıymış" işte korkanlara bende aynısını diyorum.

Kapkaba

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Hocam artık insanları evde tutamıyor kimse. Devlet de bir yere kadar tutabilir insanları. Sonuçta sosyal varlıklarız, elbet ki dışarı çıkarız. Ben asosyal takılmayı seviyorum orası ayrı tabii.

Yusuf GERDAN

Picopat
Yer
Windows 10'un her daim yanı
Yasaklar kalkmadan önce hafta sonu ekmek almaya gitmiştim. Parkın önünden geçerken coronavirüs yokmuş gibi tıklım tıklım olduğunu gördüm. Sonra polis anons çekti herkes dağıldı. Dönerken gene parkın önünden geçtiğimde eskisi kadar dolu olduğunu gördüm.

Sanırım kırmızılar koyu kırmızıya çevirmeye uğraşıyorlar.

Yukarı