İnsanların coronavirüs konusundaki rahatlığı

Ciarus

Hectopat
Yasaklar kalkmadan önce hafta sonu ekmek almaya gitmiştim. Parkın önünden geçerken coronavirüs yokmuş gibi tıklım tıklım olduğunu gördüm. Sonra polis anons çekti herkes dağıldı. Dönerken gene parkın önünden geçtiğimde eskisi kadar dolu olduğunu gördüm.

Ben de artık saldım hocam. Okullar açılıyor, diziler çekiliyor, turistler dilediği gibi geziyor, parti kongreleri lebaleb yapılıyor, cenazelerde sosyal mesafeye uyulmuyor hele ki sağlık bakanı. Sanki evlerde tutulmamız için bir sebep gibi bu pandemi. Maskeyi de ceza yememek için takıyorum. Boş yerlerde tekrar indiriyorum maskeyi.

Bu tarz insanlar sanırım sadece dayaktan anlıyorlar. Hindistan da polisler vatandaşa çubukla vurarak eve sokuyorlardı aynısı burada yapılsa ses çıkarmam bir zahmet gezmeye tozmaya çıkmayıverin bu videoyu gördüğümde çok gülmüştüm ya😂

Hocam artık insanları evde tutamıyor kimse. Devlet de bir yere kadar tutabilir insanları. Sonuçta sosyal varlıklarız, elbet ki dışarı çıkarız. Ben asosyal takılmayı seviyorum orası ayrı tabii.

Yasaklar kalkmadan önce hafta sonu ekmek almaya gitmiştim. Parkın önünden geçerken coronavirüs yokmuş gibi tıklım tıklım olduğunu gördüm. Sonra polis anons çekti herkes dağıldı. Dönerken gene parkın önünden geçtiğimde eskisi kadar dolu olduğunu gördüm.

Sanırım kırmızılar koyu kırmızıya çevirmeye uğraşıyorlar.

Geri
Yukarı