İnsanların ekonomik durumu yetmemesine rağmen Apple'ı takip etmesi

453476

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul
Popüler bir haber sitesinde yazarlık yapıyorum. Insanlarda bir şey fark ettim. Android haberlerinden çok iOS ve Apple haberleri okunuyor.

Sizce bu neden? Insanlarin Apple almak için gücü yetmiyor fakat haberlerini okuyorlar.

Drepy

Hectopat
Daha fazla  
Popüler bir haber sitesinde yazarlık yapıyorum. Insanlarda bir şey fark ettim. Android haberlerinden çok iOS ve Apple haberleri okunuyor.

Sizce bu neden? Insanlarin Apple almak için gücü yetmiyor fakat haberlerini okuyorlar.

Merak.

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Ümraniyespor - Kasımpaşa maçını mı daha çok izleyen olur yoksa El Clasico‘yu izleyen mi daha çok olur? El Clasico değil mi? Çünkü çok daha fazla ilgi barındırıyor.

cinar_yasarrr

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben de yazarlık yaparken hep en lüks şeyler daha çok rağbet görüyordu. Mesela RTX3090 ile RX6900XT karşılaştırması makalesi yapmıştım, diğer makalelerimden daha çok daha fazla hit alıyordu.

Valley

Picopat
Daha fazla  
Teknolojiye ilgilidir, teknolojiden bihaber kalmamak istiyordur. Burada çoğumuzun RTX 4090 alacak parası yok ancak takip ediyoruz bakıyoruz NVIDIA ne yapmış, neler yapıyor gibisinden.

Windows 7

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
İşletim Sistemi
Genelleme yapmak gerekirse ekonomik durumu yetersiz olan insanlar daha az araştırmacı oluyor.

Yukarı