İnsanlarla fazla muhattap olunmayacak meslek önerisi

Emre Yağmurlu

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bir meslek seçmem gerekiyor, sıcak ortamı çok sevmeyen bi rinsanım, mesela klavye kullanmayı sevdiğim için adliyede katip olmayı düşünüyordum bir ara, vazgeçme sebebim giydiğin takım elbise ve çok kalabalık, fazla sıcak bir ortam. Ben bunun tam tersini istiyorum. Aklınıza gelen meslekler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir meslek seçmem gerekiyor, sıcak ortamı çok sevmeyen bi rinsanım, mesela klavye kullanmayı sevdiğim için adliyede katip olmayı düşünüyordum bir ara, vazgeçme sebebim giydiğin takım elbise ve çok kalabalık, fazla sıcak bir ortam. Ben bunun tam tersini istiyorum. Aklınıza gelen meslekler var mı?
Morg...

Son düzenleme:
Bir meslek seçmem gerekiyor, sıcak ortamı çok sevmeyen bir rinsanım, mesela klavye kullanmayı sevdiğim için adliyede katip olmayı düşünüyordum bir ara, vazgeçme sebebim giydiğin takım elbise ve çok kalabalık, fazla sıcak bir ortam. Ben bunun tam tersini istiyorum. Aklınıza gelen meslekler var mı?

Takım elbise konusunda adliyeler bizlere göre daha rahat ben idari yargıda çalışıyorum resmen 657'yi kemiklerimize kadar yaşıyoruz ancak idari yargıda insan ile çok az muhatap oluyorsunuz adli yargıya göre iş bakımından da daha rahat idari yargı, bence kararınızı tekrar bir gözden geçirim bunu bir zabıt katibi olarak söylüyorum.

Takım elbise konusunda adliyeler bizlere göre daha rahat ben idari yargıda çalışıyorum resmen 657'yi kemiklerimize kadar yaşıyoruz ancak idari yargıda insan ile çok az muhatap oluyorsunuz adli yargıya göre iş bakımından da daha rahat idari yargı, bence kararınızı tekrar bir gözden geçirim bunu bir zabıt katibi olarak söylüyorum.
Peki maaşlarınızdan çalışma saatlerinizden memnun musunuz. Şubatta ne kadar maaş alacaksınız. Ne kadar kademe kademe artıyor maaşlar.

Maaş konusunda ki memnuniyet gider gelir dengeniz ve kişiden kişiye değişen bir husus, çalışma saatlerinden memnunum en azından adli yardıda çalışan arkadaşlarım gibi 5 den sonra çalışma vb. durumlar bizde olmaz, 8-5 çalışıyoruz. Maaş konusu eğitim durumunuz, evlilik, çocuk sayısı, sendika üyeliği gibi durumlar ile farklılık gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı