İnsanlarla nasıl tanışıyorsunuz?

Önce kişileri analiz et değer mi diye ben öyle yapıyorum. Ardından Instagram'dan diyelim. Hikâyesine cevap verebilirsin. Ya da onun sevebileceği bir şeyi DM üzerinden atıp pardon diyebilirsiniz ki kişi onu sevdiğini düşünüp senle samimiyet kurabilsin.
Ben bunu yapmıştım. Sonra herkes kendine yürüdüğümü zannetti ve saçma sapan kimle konuşsam yanlış anlayacağı bir durum oldu. Kimseyle konuşamıyorum bu yüzden :D

Ben bunu yapmıştım. Sonra herkes kendine yürüdüğümü zannetti ve saçma sapan kimle konuşsam yanlış anlayacağı bir durum oldu. Kimseyle konuşamıyorum bu yüzden :D
Sosyal Medya'dan bir kıza yazmamaya çalış; yazdığın vakit damga yersin ''kesin yavşayacak'' diye.
Amacın arkadaş olmak ise bile...

Gönder aga. Şimdi baktım da benim dediğim red pill'e yakınmış dediğin gibi.
Gönderdim zaten. O site Red Pill'e benziyor ama değil.

Tanışamıyoruz. Çünkü dün bir olay geldi başıma yaşlı teyze 5 saniye boyunca bize doğru baktı, dedim iyi akşamlar kadın geri çekilerek sen kimsin ya diye cevap verdi. İyi akşamlar bile diyemiyoruz artık burası Türkiye yeni insanlar ile falan tanışamazsınız. :))

Gönderdim zaten. O site Red Pill'e benziyor ama değil.
Sadece bu site mi farklı kaynaklar da var mı??

Tanışamıyoruz. Çünkü dün bir olay geldi başıma yaşlı teyze 5 saniye boyunca bize doğru baktı, dedim iyi akşamlar kadın geri çekilerek sen kimsin ya diye cevap verdi. İyi akşamlar bile diyemiyoruz artık burası Türkiye yeni insanlar ile falan tanışamazsınız. :))
Taciz etmişsin aga bu kadar olmaz(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı