İnsanlarla nasıl tanışıyorsunuz?

Hocam uzun lafın kısası, okulda, işte, sokakta herhangi biri ile tanışabilirsiniz. Hobilerinizi icra ederken de olabilir.
Herhangi bir ortamda birkaç konuşma ile kanka olabilirsin.
Agalar benim böyle tanışmakta sorunum yok. Hiç tanımadığım birine gidip merhaba demek zaten çocuk oyuncağı. Ama benim sosyal yetenekler pek iyi değil. insanlar da zaten kendi arkadaş grubunu kurmuş. Üstüne de herkesin tanıdığı kişilerle aramı bozunda bu durum kaçınılmaz oluyor.(olur ya bir ortamda öne çıkan, dikkat çekmeye çalışan. Pek kafam uyuşmaz)
Tüm bunlar birleşince bi yerde kopuyor :D Yalnızlığı zaten çok seviyorum ama arada sıkmaya başlıyor.

Dikkatli okudum ve farkındayım ancak belirtmek istediğim nokta o değildi.

Kadın milleti her gün farklı karaktere bürünebilir, kim ile muhattap olduğunu bilmiyorsan arka planda seçenek olarak kalırsın.
Genel olarak insanlar biraz garip ve tutarsiz bence ya.

Agalar benim böyle tanışmakta sorunum yok. Hiç tanımadığım birine gidip merhaba demek zaten çocuk oyuncağı. Ama benim sosyal yetenekler pek iyi değil. insanlar da zaten kendi arkadaş grubunu kurmuş. Üstüne de herkesin tanıdığı kişilerle aramı bozunda bu durum kaçınılmaz oluyor.(olur ya bir ortamda öne çıkan, dikkat çekmeye çalışan. Pek kafam uyuşmaz)
Tüm bunlar birleşince bi yerde kopuyor :D Yalnızlığı zaten çok seviyorum ama arada sıkmaya başlıyor.

İnternetten kendi kafanıza uygun insanlar bulursunuz hocam. Oyunlardan bile tanıdığım çok güzel arkadaşlarım var.

Evet, öyleler.
Buradaki husus ise çizgini çekerek ayak uydurabilmek. 😀
Erkek milleti ile iletişim kurması kolay, kimin ne olduğunu kolayca anlarsın ama karşı cinse gelince onlar zahmetli varlıklar; ilişki deneyimi olunca da çözülmeyecek varlıklar değiller.

İnternetten kendi çevresinde insanlar bulup buluşabilir demek istedim hocam
Bir tane Tinder hesabı açsın delik deşik etmek için buluşmak isterler. 😆
İnternette o kadar güvenli bir mecra değil, en kötüsünü düşünmek gerekiyor.

Evet, öyleler.
Buradaki husus ise çizgini çekerek ayak uydurabilmek. 😀
Erkek milleti ile iletişim kurması kolay, kimin ne olduğunu kolayca anlarsın ama karşı cinse gelince onlar zahmetli varlıklar; ilişki deneyimi olunca da çözülmeyecek varlıklar değiller.

Bir tane Tinder hesabı açsın delik deşik etmek için buluşmak isterler. 😆
İnternette o kadar güvenli bir mecra değil, en kötüsünü düşünmek gerekiyor.
Gold üyelik olmadan olmaz yalnız.

Gold üyelik olmadan olmaz yalnız.
İngilizce dilini sökünce konumu Kanada yapacağım, 3-5 enayiyi kekleyip basarım nikahı. 😆
Kızıl çıtırları kim kaçırır? 😂😆

Üstadım bizi de aydınlatın Çözemeden deneyim kazanılmıyor, deneyim kazanmadan çözülmüyor :D
Ya her kadına yürüyerek deneyim kazanıcaksın ya da kitap okuyarak, kitap tarafında bilgim yok ama para vererek bir şeyler almayı düşünüyorum.

İngilizce dilini sökünce konumu Kanada yapacağım, 3-5 enayiyi kekleyip basarım nikahı. 😆
Kızıl çıtırları kim kaçırır? 😂😆

Ya her kadına yürüyerek deneyim kazanıcaksın ya da kitap okuyarak, kitap tarafında bilgim yok ama para vererek bir şeyler almayı düşünüyorum.
Kanada zaten önüne geleni alıyor, iltica et direkt içerdesin. Ama benim param olduğu için direkt vatandaşlık almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı