Insert ınto komutunda tarihsel veri eklerken "Özel Durum İşlenmedi" hatası

THE_YORULMAZZZ

Hectopat
Yaptığım projede tarihsel bir veriyi eklerken sorun yaşıyorum, günlerdir içinden çıkamadım çalışıyordu bir anda yaptığım değişiklik sonrasında bozuldu. Yaptığım değişikliği geri almama rağmen düzelmedi yardımcı olabilir misiniz? Hata aldığım kodlamayı ekran görüntüsü olarak paylaştım aşağıdaki gibi;

12.png

Ayrıca Excel aktarma eklediğim için datatable komutunu System olarak belirtmek zorunda kaldım onunla alakalı olabilir mi?

Şu şekil kütüphanem var;

sw.png

@lynch01

Son düzenleme:
Özel durum işlenmedi diyor tanımlımı değil acaba.

Hocam tarih verisinden hata aldığımı düşünüyorum tarihquery ye verdiğim değerle alakalı olabilir diye düşündüm ancak degilmis getdate olarak kullandığım için bu hatayı veriyor ancak getdate kullanmak zorundayim bunun için bir çözümünüz var mı?

Hocam tarih verisinden hata aldığımı düşünüyorum tarihquery ye verdiğim değerle alakalı olabilir diye düşündüm ancak degilmis getdate olarak kullandığım için bu hatayı veriyor ancak getdate kullanmak zorundayim bunun için bir çözümünüz var mı?

@lynch01

GETDATE() yerine C# daki sorgunuzda o anki tarihi yollayabilirsiniz.

C#:
DateTime.Now.ToString("yyyy/MM/dd HH:mm:ss")
//Çıktı: 2022/12/04 11:30:58

C#:
DateTime.Now.ToString("yyyy-MM-dd HH:mm:ss")
//Çıktı: 2022-12-04 11:30:58

GETDATE() yerine C# daki sorgunuzda o anki tarihi yollayabilirsiniz.

C#:
DateTime.Now.ToString("yyyy/MM/dd HH:mm:ss")
//Çıktı: 2022/12/04 11:30:58

C#:
DateTime.Now.ToString("yyyy-MM-dd HH:mm:ss")
//Çıktı: 2022-12-04 11:30:58

Modül gerekiyor mu hocam.

Geri
Yukarı