Insert ınto komutunda tarihsel veri eklerken "Özel Durum İşlenmedi" hatası

Sanırım kütüphaneden bahsediyorsunuz. Datatime kütüphanesi varsayılan oalrak projeye dahil geliyor ek kütüphane eklemenize gerek yoktur.

Ne güzel olay benim alanım değil ben daha çok botlarla takılıyorum.

GETDATE() yerine C# daki sorgunuzda o anki tarihi yollayabilirsiniz.

C#:
DateTime.Now.ToString("yyyy/MM/dd HH:mm:ss")
//Çıktı: 2022/12/04 11:30:58

C#:
DateTime.Now.ToString("yyyy-MM-dd HH:mm:ss")
//Çıktı: 2022-12-04 11:30:58

Hocam projem o şekil değil günlük eklenen veri ile işlem yapması gerekiyor yaani GETDATE() kullanmak zorundayım.
@tam1gamer1

Eğer istediğiniz o anki tarihi/saati/dakikayı/saniyeyi almak ise zaten iki türlü de aynı sonuca ulaşacaksınız hocam.

Hemen deniyorum hocam.

Eğer istediğiniz o anki tarihi/saati/dakikayı/saniyeyi almak ise zaten iki türlü de aynı sonuca ulaşacaksınız hocam.

@tam1gamer1

Hocam bu sefer şu şekil hata verdi SQL de gelir sütunu ınt ancak strıng query kullandığım için bu hatayı alıyor olabilir miyim?

dasa.png

Son düzenleme:
Evet hocam varchar alanına int bir veri tiipi göndermişsiniz. ToString() fonksiyonunu kullanınız.

C#:
"@Gelir", Gelirquery.ToString()

Teşekkür ederim hocam deniyorum umarım olur uzun süredir uğraştığım bir proje sonda takılmak istemiyorum.

Evet hocam varchar alanına int bir veri tiipi göndermişsiniz. ToString() fonksiyonunu kullanınız.

C#:
"@Gelir", Gelirquery.ToString()

@tam1gamer1

Hocam dediğinizi yaptım ancak aynı hatayı veriyor hala.

Hocam verileri deneme aşamasında olduğundan dolayı günlük yeniliyorum hata almamak için.
Anlatamadım sanırım ... = GETDATE() e eşit olan diyorsunuz ama getdate() sadece tarihi vermez
yıl, ay, gün, saat, dakika, saniye ve salise değerlerini verir yani sizin sorgunuzda tam o saniye ve saliseye eşit bir veri olmayabilir diyorum.

Geri
Yukarı