Inside adlı oyunu 600 saat oynayan Steam kullanıcısı

Fluuman

Centipat
Daha fazla  
Millet 2-3 saat sürüyor demiş ve harbiden herkes 5 saat falan oynamış en fazla ama bu adam neden bu kadar oynamış? Ne yapmış olabilir ki oyunda ekstra?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-12-23-20-26-03-918_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-12-23-20-26-03-918_com.android.chrome.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 122
Ekstra bir şey yapmamıştır. Saat kasmak için belirli birkaç program var. Oyunu oynuyor gözüküyorsunuz o program sayesinde. Fakat oyun cihazınızda yüklü bile olmayabiliyor.

Böylelikle saat kasabiliyorsunuz fakat tavsiye etmiyorum.

Saat kasmanın getirisi nedir neden yapıyor?

Saat kasmanın getirisi nedir neden yapıyor?
Çoğunlukla kişi kendini tatmin etmek için yapıyor. Saatini çok göstermeyi, oynadığını belli etmeye çalışıyor. Fakat neredeyse her oyunun kart düşürme özelliği ve saati vardır. Belirli oyunlarda 2-3 saat kendinizi oynuyor gösterirseniz kart düşürebilirsiniz.

İnsanlar kart düşürmek için aynı şekilde bu programa başvurabiliyor.

Çoğunlukla kişi kendini tatmin etmek için yapıyor. Saatini çok göstermeyi, oynadığını belli etmeye çalışıyor. Fakat neredeyse her oyunun kart düşürme özelliği ve saati vardır. Belirli oyunlarda 2-3 saat kendinizi oynuyor gösterirseniz kart düşürebilirsiniz.

İnsanlar kart düşürmek için aynı şekilde bu programa başvurabiliyor.
anladım teşekkürler bilgi için :)

@Fluuman Sence bu şahsın 3 yılı aşkın süredir PUBG oynama ihtimali ve 336 saatten oluşan 2 haftada 533.9 saat oyun oynama ihtimali nedir? 🙂

Technopat'ta da saat kasan birkaç kişi gördüm. Hatta birisinden hiç beklemezdim.

Amaçsız, boş iş.

1608786401535.png

Bazıları da benim gibi emeğiyle Half-Life'ta yüzlerce, binlerce saat kasar. Bizimki de böyle bir sevda..

Yeni konular

Geri
Yukarı