Insider ayarlarında neden geliştirici kanal yok?

Sisteminiz nedir? Belki sadece bir BIOS ayarı ile sorunu aşma ihtimaliniz olabilir çünkü.
Dostum benimki bu şekilde yalnızca işlemcim de soru işareti var. Sence insider kurulabilir mi?

1624872528819.png

Ekran kartım GTX 1650.
İşlemcim Intel i5 4590.
16 GB RAM.
240 GB SSD.
Anakartım Intel H81.
Maalesef sisteminiz Windows 11 ile uyumsuz çünkü 4. nesil Intel işlemci mevcut. Windows 11 için en az 8. nesil Intel işlemci gerekiyor.

Maalesef sisteminiz Windows 11 ile uyumsuz çünkü 4. nesil Intel işlemci mevcut. Windows 11 için en az 8. nesil Intel işlemci gerekiyor.

Daha dün Technopat'ta Recep abi Insider programı için TPM ve işlemci nesli şartının kaldırıldığını söyledi. Bilgi vermeden önce daha iyi araştırma yapmak gerek. İnsanları yanlış yönlendirmemeliyiz.

Daha dün Technopat'ta Recep abi Insider programı için TPM ve işlemci nesli şartının kaldırıldığını söyledi. Bilgi vermeden önce daha iyi araştırma yapmak gerek. İnsanları yanlış yönlendirmemeliyiz.

Dostum yeni konu açmak istemedim bu konu varken, bende de geliştirici kanalı yok. Benim sistemim;
Ryzen 3 3100.
RX 5500 XT GDDR6 8 GB.
16 GB RAM.
240GB SSD.
B450M-S2H anakart.
Dostum yeni konu açmak istemedim bu konu varken, bende de geliştirici kanalı yok. Benim sistemim;
Ryzen 3 3100.
RX 5500 XT GDDR6 8 GB.
16 GB RAM.
240GB SSD.
B450M-S2H anakart.

Çözümü buldum, anakartan TPM açıp, başlata tpm.msc yazıp çalıştırın. Eğer TPM sürümü 2.0 derse geliştirme kanalı geliyor hocam :D. Aslında bu kadar basit bir şeymiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı