Instagram 13 yaş hatası

576864

Kilopat
Makaleler
3
Hayırlı ramazanlar Technopat sakinleri. Ne zamandır hesap açamıyordum. Sallamasyon actigim Google hesabindan kendi epostami İnstagrama ekledim. Daha sonra hesaba dogum tarihi duzgun girdigim halde 13 yaş hatasına takiliyorum. İtiraz et butonuna basip kendimi ve kimlikle fotoğraf çektim. Sizce kaç günde işleme alırlar ve bu işe yarıyor mu?(birisi yüzünden açamıyordum hala açamıyorum sıfır hesap onu da deyim baştan)

Hayırlı ramazanlar Technopat sakinleri. Ne zamandır hesap açamıyordum. Sallamasyon actigim Google hesabindan kendi epostami İnstagrama ekledim. Daha sonra hesaba dogum tarihi duzgun girdigim halde 13 yaş hatasına takiliyorum. İtiraz et butonuna basip kendimi ve kimlikle fotoğraf çektim. Sizce kaç günde işleme alırlar ve bu işe yarıyor mu?(birisi yüzünden açamıyordum hala açamıyorum sıfır hesap onu da deyim baştan)
Doğum tarihi 2009 dan eski girdiyseniz 13 yaş hatası vermesi mümkün değil

Doğum tarihi 2009'dan eski girdiyseniz 13 yaş hatası vermesi mümkün değil.

Hocam benim kendi e postamda sıkıntı var e-posta veya telefonumu girdiğim anda aynısını yapıyor.
Facebook kimlik muhabbetine genelde 48 saat içinde dönüş yapıyordu. Büyük ihtimal açabilirsin.
İnşallah hocam ya şanssızlık benim peşimde kuyruk.

Kimliğin; fotoğraf, isim ve doğum tarihi hariç geri kalanını kağıtla kapatsak bir sorun olur mu? TC numarası vs paylaşmak istemiyorum.

Kimliğin; fotoğraf, isim ve doğum tarihi hariç geri kalanını kağıtla kapatsak bir sorun olur mu? T.C. numarası vs paylaşmak istemiyorum.

Eğer hesabinizda kendi fotograflariniz varsa yapmaya deger. Benimki gibi calinmaya yonelik girisimlere bulunup DM disinda bir şey yoksa değmez ben bekliyorum 3 gündür hala hareket yok hocam.(Zaten genel olarak daha fazla bilgi veriyorsunuz)

Yeni konular

Geri
Yukarı