Instagram Ana Sayfam Güncellenmiyor

Mr. Arslan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Instagram ana sayfam düzgün bir şekilde güncellenmiyor. Takip ettiğim sayfaların bazı gönderileri ana sayfama düşmüyor. Aynı zamanda ana sayamı güncellediğimde gönderiler kronolojik olarak sıralanmıyor. Örneğin 2 saat önce paylaşılan bir gönderi 1 saat veya 10 dk önce paylaşılan gönderiden üstte gözüküyor. Bu saçma hatanın çözümünü bilen yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Hata saçma değil bence. Aynı şeyi bende yaşıyorum. Dün gördüğüm bir gönderi, bugün ilk açışımda karşıma çıkabiliyor. Acaba herkesde bu sorun var mıdır

Hata saçma değil bence. Aynı şeyi bende yaşıyorum. Dün gördüğüm bir gönderi, bugün ilk açışımda karşıma çıkabiliyor. Acaba herkesde bu sorun var mıdır
Bence sende de bir problem var. Çünkü ana sayfanın güncellediğinde son 2 saatttaki gönderileri kronojik olarak sıralıyor. Ama aşağılara indiysen eski gönderileri tekrar görebilirsin.

Instagram uygulamanızı indirdiğiniz market uygulamasından eğer güncellemesi bulunuyorsa güncelleyiniz. Eğer sorununuz devam edersen uygulamayı kaldırıp deneyebilirsiniz. Bende de aynı sorun yaşanıyordu. Instagram (Beta) sürümünü kullandığım için olduğunu zannediyordum. Fakat normal uygulamada da aynı sorunlar yaşanıyor herhalde.

bence bu durum tamemen kullanıcı bazlı bişey. mobildede aynı durum web tarayıcısındada. herşey de güncel üstelik. sizin beğenilerinize ya da görsellerde geçirdiğiniz süreye göre sezgisel içerik sunuyor bize.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı