Instagram Başkasına ait olan kullanıcı adını alabilmenin yolu var mı?

kimimlaben

Hectopat
Daha fazla  
Kolay gelsin, biraz saçma bir sorunum var ama çözmek istiyorum.
Benim Instagram'da almak istediğim bir kullanıcı adı var ve bu kullanıcı adı başkasına ait.
Bu kullanıcıya yazdım ama aktif değil (son post 5 yıl önce).
Bu kullanıcı adını alabilmenin bir yolu var mı? Varsa ne olur yardım edin.
(Çocuk fotoğrafta küçük gibi 13 yaşından küçük gibi şikayet etsem olur mu acaba kapanır belki hesabı?)

Böyle bir şey mümkün değil. Böyle bir şey olsa herkes başkalarının hesabını kapatıp, istediği kullanıcı adını alırdı. O şikayet formu da işinize yaramaz, eğer doğum tarihini küçük girmediyse.

Kolay gelsin, biraz saçma bir sorunum var ama çözmek istiyorum.
Benim Instagram'da almak istediğim bir kullanıcı adı var ve bu kullanıcı adı başkasına ait.
Bu kullanıcıya yazdım ama aktif değil (son post 5 yıl önce).
Bu kullanıcı adını alabilmenin bir yolu var mı? Varsa ne olur yardım edin.
(Çocuk fotoğrafta küçük gibi 13 yaşından küçük gibi şikayet etsem olur mu acaba kapanır belki hesabı?)

Instagram'a mail atmalısın bence belki bir şey yapabilirler bilemiyorum.

Evet, hesap aktif olmadığı için belki bir ihtimal kullanıcı adını alabilirsiniz ama bunun için muhatap olabileceğiniz bir yer mevcut değil, ilgilenmezler.
Anladım peki çocuk fotoğrafta yaşı küçük gibi 13 yaşından küçük diye şikayet etsem olur mu?
(Zaten aktif değil. Ayrıca yazdım ama dönüt alamadım çocuktan)
İstediğiniz nick nedir?
aliardakilic

Anladım peki çocuk fotoğrafta yaşı küçük gibi 13 yaşından küçük diye şikayet etsem olur mu?
(Zaten aktif değil. Ayrıca yazdım ama dönüt alamadım çocuktan)

aliardakilic
Şansınızı deneyebilirsiniz ama hesap kapandıktan sonra yüksel ihtimalle doğrulamaya düşecektir, kullanıcı adı boşa çıkmayacaktır.

Şansınızı deneyebilirsiniz ama hesap kapandıktan sonra yüksel ihtimalle doğrulamaya düşecektir, kullanıcı adı boşa çıkmayacaktır.
Hmm üzüldüm
Sanırım bir akrabasının hesabını buldum ve galiba aktif. Buna yazdım çocuğa ulaşabiliyor musunuz diye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı