Çözüldü Instagram beyaz ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Codfish

Hectopat
Makaleler
2
1641597197209.png

Herhangi birinin profilinden ziyade direk Instagram'ın ana sayfasında oluyor. Sorun nedir?

Çözüm
Hepsini denedim hocam. Tuhaf olan, telefon uygulamasından hiçbir sorun olmaması. Sadece bilgisayardan girdiğimde ana sayfa boş çıkıyor ve ben gelende bilgisayardan kullanıyorum Instagram'ı. Yani çerez temizlemek, diğer tarayıcıları denemek, şifre değiştirmek vb her şeyi denedim. Bu arada keşfet ya da kendi profilime de girebiliyorum. Sadece ana sayfa bomboş çıkıyor. Instagram'a sorun bildir olayını da yaptım. Tuhaf bir teknik arıza durumu oldu galiba.

Benim sorunum düzeldi tek yaptığım beyaz ekranın fotoğrafını çekip desteğe sorunu da yazarak göndermek oldu. Aynısını yapmak sorununuzu çözecektir.
Eninde sonunda olur değil mi ya

Hocam merhaba, aynı sorun bende de şu an var. Sırf bu konu için üye oldum bu sayfaya. Yaklaşık bir buçuk gündür Instagram masaüstünde beyaz sayfa var. Sizin de bu yorumu atalı bayağı olmuş sanırım. Durum nedir? Düzeldi mi?
Beyaz ekranın görüntüsünü çekip desteğe yolladıktan sonra beklemekten başka bir çözüm yok.
teşekkür ederim. beklemekten başka çarem yok o zaman
Beyaz ekranın görüntüsünü çekip desteğe yolladıktan sonra beklemekten başka bir çözüm yok.
çok darladım kusuruma bakmayın.
1642771509290.png
bide linkin başında böyle bişey yazıyor garibime gitti. ne olduğu hakkında bi bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Hocam merhaba, aynı sorun bende de şu an var. Sırf bu konu için üye oldum bu sayfaya. Yaklaşık bir buçuk gündür Instagram masaüstünde beyaz sayfa var. Sizin de bu yorumu atalı bayağı olmuş sanırım. Durum nedir? Düzeldi mi?

Teşekkür ederim. Beklemekten başka çarem yok o zaman.

Çok darladım kusuruma bakmayın.Eki Görüntüle 1276985 bir de linkin başında böyle bir şey yazıyor garibime gitti. Ne olduğu hakkında bir bilginiz var mı?

Hayır, bir bilim yok.

teşekkür ederim. beklemekten başka çarem yok o zaman

çok darladım kusuruma bakmayın.Eki Görüntüle 1276985 bide linkin başında böyle bişey yazıyor garibime gitti. ne olduğu hakkında bi bilginiz var mı?
ben 1 gün bekledim ve düzeldi

Yeni konular

Geri
Yukarı