Instagram "Bilgilerini onayla" uyarısı

usta4207

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Instagram hesabımdayken birden beni buraya attı. Windows 11'de Opera GX tarayıcısından 3 aydır giriyordum. İlk kez yaşıyorum. Çözüm nedir?

1636291025225.png

Uygulamayı yükleyip insan olduğunu doğrula büyük ihtimalle yüzünün videosunu istiyecekler sonra yine tarayıcıdan kullanabilirsin.

Eğer uygulamadan girdiysen ve akış yenilenmediyse bunu dener misin bir?

Bir yerden alıntıdır.

Öncelikle Instagram'ı kaldırıp tekrar yükleyin. Sonra her ihtimale karsı ayarlar kısmı varya telefonda. Orada uygulamalarda ön bellegi falan silin. Sonra Instagram'da yeni bir hesap oluştur deyin. Yeni bir hesap acın. Hesaba girip hani story kısmını açıyoruz ya. Story kısmını açıp kamera vs ile ilgili izin verin( Instagram'ı kaldırıp tekrar yükleyip ön bellegide sildiginiz için tekrar yeniden tüm izinleri ister) sonra hani altta hesap ekle diyor ya. Oradan hesap ekle deyin. Giris yapamadığınız instanıza girin. Girdikten sonra sizden yüz selfiesini isteyecek tekrar. Cekin gönderin. Oluyor bu defa. Hata vermiyor.

Eğer uygulamadan girdiysen ve akış yenilenmediyse bunu dener misin bir?

Bir yerden alıntıdır.

Öncelikle Instagram'ı kaldırıp tekrar yükleyin. Sonra her ihtimale karsı ayarlar kısmı varya telefonda. Orada uygulamalarda ön bellegi falan silin. Sonra Instagram'da yeni bir hesap oluştur deyin. Yeni bir hesap acın. Hesaba girip hani story kısmını açıyoruz ya. Story kısmını açıp kamera vs ile ilgili izin verin( Instagram'ı kaldırıp tekrar yükleyip ön bellegide sildiginiz için tekrar yeniden tüm izinleri ister) sonra hani altta hesap ekle diyor ya. Oradan hesap ekle deyin. Giris yapamadığınız instanıza girin. Girdikten sonra sizden yüz selfiesini isteyecek tekrar. Cekin gönderin. Oluyor bu defa. Hata vermiyor.
Yada başkasının telefonundan hesaba giriş yap hallettikten sonra hesaptan çıkış yapıp yine tarayıcıda kullanabilirsin

Geri
Yukarı