Instagram "bilinmeyen ağ" hatası

ExomPomoDq

Hectopat
Heasbımı kapattım ve 1 ay dolmadan geri açmak istiyorum. 1 ay dolmadı hesaba giriş yapmak istediğimde bilinmeyen ağ hatası alıyorum. Her şeyi denedim telefondan programı sildim, tarih ve saat ile oynadım hatta başka telefonlarla ve bilgisayarla denedim ama olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende dunden beri senin gibi denedim her yolu. Uygulamayi şu an sildim. 24 saat hiçbir yerden giris yapmayacağım hesaba. Duzelirse yazacağım.

Dostum Bende ayni Hatayla karsi karsiyayjm 20 temmuza kadar vakit var Butun yollari denemissin benim gibi 1 yolu denememissin instgrami sil Telefon dns Ayarlarini degistir Dns1 8.8.8.8 dns 2 8.8.8.4 yap 24 Saat sonra Instsgrami yükle Ve giris yap Ama bu sure icinde hicbiryerden giris yapmayi ddneme eger sorun cozulmez ise Hesabinda sorun vardir.

Dostum bende dunden beri senin gibi denedim her yolu. Uygulamayi şu an sildim. 24 saat hiçbir yerden giris yapmayacağım hesaba. Duzelirse yazacağım.

Dostum bende ayni hatayla karsi karsiyayjm 20 Temmuza kadar vakit var butun yollari denemissin benim gibi 1 yolu denememissin Instagram'i sil telefon DNS ayarlarini degistir DNS1 8.8.8.8 DNS 2 8.8.8.4 yap 24 saat sonra ınstsgrami yükle ve giris yap ama bu sure icinde hiçbir yerden giris yapmayi ddneme eger sorun cozulmez ise hesabinda sorun vardir.

Sende düzeldi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı