Instagram boş sayfa açılıyor

yarouygader

Zeptopat
Daha fazla  
Instagram'da ana sayfa sorunum var. Masaüstü ve internet ağının herhangi birinden girdiğimde beni boş bir sayfa karşılıyor. 3 gündür böyle :(

Instagram'da ana sayfa sorunum var. Masaüstü ve internet ağının herhangi birinden girdiğimde beni boş bir sayfa karşılıyor. 3 gündür böyle :(

Hem bilgisayarda hem de telefon da bu sonucu alıyorsanız, kullandığınız tarayıcının çerezlerini silmeyi deneyin. Ayrıca söz ettiğiniz boş sayfanın ekran görüntüsü atabilirseniz iyi olur.

Fotoğraf görmeden bir şey diyemem geçen sene başıma geldi hesap biri tarafından çalınmışdı ama sana burada çalınmış dersem yanlış bilgi veririm fotoğraf bekliyoruz kolay gelsin 🙂

Fotoğraf görmeden bir şey diyemem geçen sene başıma geldi hesap biri tarafından çalınmışdı ama sana burada çalınmış dersem yanlış bilgi veririm fotoğraf bekliyoruz kolay gelsin 🙂
uygulamadan girdiğimde herhangi bir sorun yok ayrıca anasayfa haricinde diğer direct keşfet yada kendi profilim gibi yerlerde gezinebiliyorum. sadece ana sayfa sorunum var.
1642856994832.png

Ekran görüntüsü atar mısın ?
sadece anasayfaya giremiyorum. mobil uygulama sorunsuz çalışıyor. ayrıca direct keşfet vs imgeleri kullanabiliyorum.

Dosya Ekleri

• 1642856828503.png
    1642856828503.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 20
  • resim_2022-01-22_161018.png
    resim_2022-01-22_161018.png
    13,7 KB · Görüntüleme: 17
uygulamadan girdiğimde herhangi bir sorun yok ayrıca anasayfa haricinde diğer direct keşfet yada kendi profilim gibi yerlerde gezinebiliyorum. sadece ana sayfa sorunum var.Eki Görüntüle 1278115

sadece anasayfaya giremiyorum. mobil uygulama sorunsuz çalışıyor. ayrıca direct keşfet vs imgeleri kullanabiliyorum.
Çerezleri silin demiştim. Opera'dan giriyorsunuz. Chrome dener misiniz?

• Uçak modunu kontrol edin.

• Instagram'ı en son sürüme güncelleyin.

• İnternet kalitesini kontrol edin.

• Ön belleği temizleyin.

• Telefonunuzu kapatıp açın vyea bilgisayarınızı açıp kapatın.

• Sosyal medya uygulamasını kapatmaya zorlayın.

• Sosyal medya uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyin.

Eğer bunlar da olmazsa bunları deneyiniz
En klasik yöntemlerden biri olan telefonu kapatıp tekrar açmayı deneyebilirsiniz. İnternet bağlantınızı kontrol edin, herhangi bir kopukluk söz konusu ise sorunu giderip Instagram'a giriş yapmayı tekrar deneyiniz. Instagram'ın güncellemelerini kontrol edin, güncelleyip tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Uygulamanın güncellenmiş olmasından kaynaklı bir sorun da olabileceğinden eski bir sürüm üzerinden giriş yapabilirsiniz. Instagram'ı cihazınızdan kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz. Telefondaki uygulama ile değil, tarayıcılar (Chrome, Mozilla Firefox vb.) Üzerinden giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Hesabınızı başka bir telefondan açmayı deneyebilirsiniz. Problemin hesabınızdan ya da telefondan kaynaklı olduğunu anlayabilmek için başka bir hesaba da giriş sağlayabilirsiniz. Telefonunuzda yer alan üçüncü parti yazılımları kaldırabilirsiniz. Bu tarz yazılımlar Instagram'ın çalışmasını etkileyebilir. Telefonunuzda Instagram'ın çalışmasını sekteye uğratacak diğer uygulamaları kaldırmayı deneyebilirsiniz. Instagram'ın Ayarlar sekmesinden önbellek ve verileri temizleyip, hesabınıza tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Instagram ekran sorunu için masaüstünden uygulamaya giriş yapmayı deneyiniz böylelikle masaüstünden giriş yaptığınız taktirde cep telefonunuzda meydana gelen bu sorun çözülebilir. Tüm bunların haricinde VPN kullanıp, giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Yukarıdaki tüm çözüm önerilerini denemenize rağmen sorununuz devam ediyorsa, bir yetkili servise danışabilirsiniz.

Source: Instagram Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü (Videolu Anlatım)

Denedim hocam, Microsoft Edge'den de denedim sorun yine aynı.

Çerezleri temizledim, Chrome ve Microsoft Edge'den de denedim sorun devam ediyor.
Sorununuzu arattığımda bunu yaşayan tek kişi olmadığınızı görüyorum. Ancak bu problemi yaşayanlar genellikle şifrenin çalındığı yada farklı hata mesajları ile karşılaşmış. Siz ise anasayfa dışında her yerde problemsiz gezdiğinizi söylüyorsunuz. Herhangi bir hata aldınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı