Instagram "bu hesap sizi takip etmediği sürece mesaj gönderemezsin" hatası

Lyc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Instagram'da bir mağazaya mesaj yazacağım onlar bana yazabiliyor ben onlara yazamıyorum. Neden acaba?

Kişi takip etmediği kullanıcılardan mesaj almayı kapatmış, o yüzden böyle bir hata veriyor.
Hocam benim işletme hesabıma mesaj göndermek istediğimde Bu hesap seni takip etmediği sürece kendisine mesaj göndermezsin. Hatasını veriyor o karşı hesabımda neyi kapatıp neyi açmam gerekiyor. @epodhii

Son düzenleme:
Hocam benim işletme hesabıma mesaj göndermek istediğimde bu hesap seni takip etmediği sürece kendisine mesaj göndermezsin. Hatasını veriyor o karşı hesabımda neyi kapatıp neyi açmam gerekiyor. @epodhii

Instagram ayarlar>gizliliği bul. Buradan mesajlar>mesaj kontrolleri bölümünde "Instagram'daki takipçilerin" bölümünde mesaj istekleri seçili olması lazım, mesaj alma seçili ise değiştirin. Yine bu ekranda diğer kişiler > Facebook'taki kişiler> Instagramdaki diğer kişiler karşısında istekler yazmalı. Sonra Gizlilik altında sınırlara tıklayın, sınırlanacak kişiler bölümünde herhangi bir ayar seçili olmasın. Yani seni takip etmeyen hesaplar, yakındaki takipçiler kapalı durumda olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı