Instagram "daha sonra tekrar dene" hatası

xx1fatih1xx

Decapat
Arkadaşlar dün akşam SS'de ki engeli aldım. Hesap da hiçbir şey yapamıyorum. Profilime çok zor girebiliyorum hata çıkıyor ha bire. Takipçim ve takip ettiklerim gözükmüyor ama farklı hesaptan bakınca gözüküyor. Engelin normalde bugün geçmesi lazım ama hala geçmedi. Ne zaman geçer bilgisi olan var mı?

PicsArt_07-11-01.49.48.jpg

Instagram destek sayfasında şöyle yazıyor:

Instagram daha sonra tekrar dene hatası almasının sebebi bir günde birden fazla kullanıcıyı takip etmelerinden kaynaklanır... Instagram bunun önüne geçmek için hesabınızı bir süreliğine kapatır. Bu hata genelde 1 saat içerisinde 60'tan fazla kullanıcı takip etmişseniz ondan olur.

yöntem 1
Spam riski taşıyan bütün işlerden kaçının. Sahte takipçi kazanma veya takip etme. Bunlardan olabildiğince uzak durum. En azından engel kalkana kadar.

yöntem 2
Hesabınızdaki ayarlar kısmına gidin. Yardım kısmında bulunan sorun bildir butonuna tıklayın. Daha sonra yapılan bu engelin yanlış olduğuna dair bir mesaj yazın ve gönderin. En kısa sürede cevap gelecektir.

yöntem 3
Telefonunuzdaki ayarlar kısmına gidin. Burada uygulamalar butonunu bulun ve onu açın. Açtıktan sonra Instagram uygulamasını bulun ona tıklayın. Sonra önbelleği temizleyin. Engelin kalkıp kalmadığını tekrar kontrol edin.

yöntem 4
Instagram şifrenizi değiştirin. Bu yöntem her kullanıcıda olmasa da bazı kullanıcılarda işe yaramıştır. Belki sizde de yarar.

yöntem 5
Instagram uygulamasını telefonunuzdan komple kaldırın ve tekrar kurun. Hesabınıza tekrar giriş yapın. Hatanın devam edip etmediğine bakın.

Şunu bilmelisiniz ki bu hata geçicidir. Instagram hesabınızı askıya almadı. Eğer yukarıdaki hataların hiçbiri işe yaramadıysa Instagram tahmini 2 gün içerisinde mutlaka engeli kaldıracaktır. Sadece bu hata ile bir daha karşılaşmamak için bazı bilgileri bilmeniz sizin yararınıza olacaktır.

hocam bu hata bende 6 gün önce oldu 28.11.2023 kadardı süresi geçti hala duruyor hata gitmiyor ne yapmam gerekiyor ama sadece yorumlarda oldu yorum yapamıyorum Instagram girmekte sorun yok girip gezinebiliyorum ama yorum yapamıyorum

Geri
Yukarı