Instagram Dondurulan Hesapta Resimlerin Silinmesi

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan önce 2011'de kurduğum bir hesabım vardı, o hesabı ayarlardan "Ara vermek istiyorum" seçeneği ile dondurunca hiçbir problem olmuyordu. Şu an o hesabım hala pasif durumda yeni bir instagram hesabım var 1 hafta önce hesabı dondurmuştum, 2 gün önce hesabı tekrar açtığımda resimlerim silinmiş (profil resmi de dahil) ve takipçi sayım azalmıştı.

Ben de belki zamanla eski haline döner diye düşündüm fakat hiçbir şey olmadı. Daha da kötü yanı hesap tamamen kafayi yemiş durumda. Takipçi isteği geliyor, kabul ediyorum sayaç artmıyor. Ben de anladım bu işte bir şey var hesap zaten yeni takipçiler az takipçiler kısmına girdim ve saydım 109 sayıyorum orada 94 görünüyor. Çok ilginç değil mi sizce de ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım. Fikri olan var mi ya da instagram'a nasıl ulaşabileceğimi bilen? Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı