Instagram Eski Kullanıcı Adını Alamama Sorunu

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben ilk çıktığı yıllar Instagram'a üye olmuştum sonra sildim hesabı. Şimdi aradan 2 yıl falan geçmiştir. Yeni bir hesap açtım, fakat kullanıcı adını alamıyorum. Eski hesabım kapalı, böyle bir sayfa yok diyor. Ama o kullanıcı adını girince bunu alamazsın diyor. Ama o kullanıcı adını kullanan kimsede yok, hesap yıllar önce silinmiş. Benim adım ve soyadım idi kullanıcı adım. Ben o kullanıcı adını almak istiyorum ne yapabilirim?

O kullanıcı adını asla alamazsın.

Hesabını kapattığın zaman bile köşede yazıyor o hesabı kapattıktan sonra aynı kullanıcı adı ile hesap açamazsın ve bu özellik güzel bir şey çünkü benim kullanıcı adım orderempire ise ben hesabımı kapatınca tekrar benim yerime kimse geçemez bu sayede alamazsın.

Merhaba, ben ilk çıktığı yıllar Instagram'a üye olmuştum sonra sildim hesabı. Şimdi aradan 2 yıl falan geçmiştir. Yeni bir hesap açtım, fakat kullanıcı adını alamıyorum. Eski hesabım kapalı, böyle bir sayfa yok diyor. Ama o kullanıcı adını girince bunu alamazsın diyor. Ama o kullanıcı adını kullanan kimsede yok, hesap yıllar önce silinmiş. Benim adım ve soyadım idi kullanıcı adım. Ben o kullanıcı adını almak istiyorum ne yapabilirim?

Silme diye bir şey yoktu galiba 2 sene önce dondurmuşsunuzdur. Eğer şifresini hatırlıyorsanız girip adını değiştirin. Aksi takdirde alamazsınız.

Maalesef hesabı dondursam bile mail olsun şifre olsun hepsini unuttum. Keşke şimdi ki aklım olsa hesabı silmeden önce kullanıcı adını değiştirirdim. :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı