Instagram giriş ekranına atıyor

Daha fazla  
Merhaba geceden beri Instagram'ıma giriş yapamıyorum. İlk başta şifre değiştirildi sanmıştım şifreyi değiştirdim fakat hala giriş yapılmıyor. Giriş yapa tıkladıktan sonra aynı sayfa kalıyor. Herhangi bir hata vermiyor şifre yanlış falan diye sadece aynı sayfaya geri atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba geceden beri Instagram'ıma giriş yapamıyorum. İlk başta şifre değiştirildi sanmıştım şifreyi değiştirdim fakat hala giriş yapılmıyor. Giriş yapa tıkladıktan sonra aynı sayfa kalıyor. Herhangi bir hata vermiyor şifre yanlış falan diye sadece aynı sayfaya geri atıyor.

Merhaba dostum. Bu hatayı çözebildin mi?

instagramda hesabında güvenlık olarak telefon no ve gmaıl kaydetmeyı unutma sana yardımcı olur ınstagramını güncelle sıl yada yenıden yükle veya bazen ınstagram hata verebılır bekle

Yeni konular

Geri
Yukarı