Instagram görüldü kapatılabilir mi?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar benim bir arkadaş var. Sürekli bana DM'den saçma şeyler atıyor ve bazen de siyasi görüşüme ters şeyler atıyor. Benim de hoşuma gitmiyor. Okuldan arkadaşım diye de engellemek istemiyorum. Ben bazen böyle saçma şeyler attığında uzun süre bakmıyorum (1-2 gün). Sonradan baktığımda da önemli bir şey atmış oluyor ama ben geç görüyorum. Bu attığı saçma şeyleri görüldü atmak istemiyorum. Instagram'da gelen mesajı görüldü yapmayı kapatılabilir miyim?

Orijinal Instagram'da kapatamazsınız fakat modlu Instagram kullanırsanız kapatabiliyorsunuz.

Hocam Android telefon kullanmadığım için App Store dışında Google üzerinden bir şey indiremiyorum.
Hocam o kişinin profiline girin kısıtla deyin ve attığı mesajı açın ardından baktıktan sonra kısıtlamayı kaldırırsınız ve görüldü olarak gözükmez.

Teşekkürler hocam.

Arkadaşlar benim bir arkadaş var. Sürekli bana DM'den saçma şeyler atıyor ve bazen de siyasi görüşüme ters şeyler atıyor. Benim de hoşuma gitmiyor. Okuldan arkadaşım diye de engellemek istemiyorum. Ben bazen böyle saçma şeyler attığında uzun süre bakmıyorum (1-2 gün). Sonradan baktığımda da önemli bir şey atmış oluyor ama ben geç görüyorum. Bu attığı saçma şeyleri görüldü atmak istemiyorum. Instagram'da gelen mesajı görüldü yapmayı kapatılabilir miyim?

Hocam siyasi görüşünüze karşı şeyleri sırf sen rahatsız ol diye atıyorsa inadına engelle gitsin.

Ne demek. Bu arada mesajımın yanındaki rapordan çözümü konuyu çözüldü yaparsanız mutlu olurum.

Hocam çözüldü olarak işaretlemek isterim ama bu konuda yapılmıyormuş. Kusura bakmayın.
bandicam 2021-04-11 18-01-15-652.jpg

Hocam siyasi görüşünüze karşı şeyleri sırf sen rahatsız ol diye atıyorsa inadına engelle gitsin.
Hocam okuldan arkadaşım olduğu için her hafta karşılaştığım kişi olduğu için yaparsam ayıp olur diye yapmıyorum. Okuldan arkadaşım olmasa şimdiye çoktan engellemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı